Okan Bayülgen “Estetik yüzünden bakışları kötüleşti” Demişti! Tarkan’dan “Göz Kırpmalı” Yanıt Geldi

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Okan Bayülgen “Estetik yüzünden bakışları kötüleşti” Demişti! Tarkan’dan “Göz Kırpmalı” Yanıt Geldi

Tarkan, sosyal medyada yaptığı garip paylaşımlara bugün bir de “göz kırpma” videosu ekledi. Bu video hakkında konuşan Okan Bayülgen’e bir gönderme olarak yorumlandı.

Tarkan

Ünlü şarkıcı Tarkan, kendisi için “megastar” unvanı üretilecek kadar değerli görülen ve sevilen bir sanatçı. 1990’lardan beri hayatımızın tam ortasında olan Tarkan, bu ününe rağmen kendini meraklı bakışlardan korumayı başarıyordu. Belki de onu bu kadar büyüten şey yeteneği kadar pek ortalarda görünmemesiydi. Ama sosyal medya çağı onu da değiştirdi!

Tarkan

Tarkan son 1-2 yıldır siyasi görüşleri dahil pek çok düşüncesini sosyal medyadan paylaşmaya başladı. Ama pandemi döneminde, tabir-i caizse, içindeki “dedeyle” tanıştık! Meğer megastarın içinde sosyal medyadan özlü sözler paylaşmayı seven biri yatıyormuş. Yakında kendisinden bir de “Hayırlı cumalar” paylaşımı gelir diye bekliyorduk. Ama onun yerine Okan Bayülgen’e cevap vermeyi tercih etti!

“Estetik yüzünden değişti”

Okan Bayülgen

Ünlü televizyoncu ve şimdilerde “Nokta” programını sunan Okan Bayülgen, Instagram’da dolaşırken Tarkan ve kızı Liya’nın fotoğrafını gördüğünü ve şaşırdığını anlattı.

Okan Bayülgen, programında Tarkan için “Artık yüzüne bir şey yaptırmayı bırakması lazım. Hem, estetik hem photoshop” dedi. Estetik yaptırınca Tarkan’ın bakışlarının kötüleştiğini de ekledi. Tarkan’ın son paylaşımı ise bu sözlerin altında kalmama çabası olarak yorumlandı!

Ona mı Göz Kırpıyor?

Tarkan

Tarkan, bugün “Merhabalar, iyi haftalar” yazarak Instagram’dan bir göz kırpma videosu paylaştı. Kameraya dik dik baktığı ve sonra da gülümsediği bu video Okan Bayülgen’e bir cevap olarak görüldü.

Videonun altındaki yorumlar da yine bir mizah gösterisi niteliğindeydi. Videonun altı, “Zorla mı tutuluyorsun?“, “Bu paylaşımları yapan Tarkan ve megastar Tarkan’ın aynı kişi olduğuna inanmıyorum“, “Sen de mi depresyondasın” gibi yorumlarla doldu.

Tarkan Instagram

Ama hemen bir “Okancılar-Tarkancılar” cephesi de oluştu tabii! “Gözlerine kurban ol Okan” diyenlerle “Okan ne dediyse doğrudur” diyenler videonun altında tartışmaya başladı. Ne diyelim, en kötü kavgamız böyle olsun!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz