Haftaya Bol Gıybetle Başlıyoruz: Özcan Deniz’in Yeni Aşkı, Meryem Uzerli’nin Kızlarıyla Aile Saadeti

Aleyna

Haberler

1 Şubat 2021

Haftaya Bol Gıybetle Başlıyoruz: Özcan Deniz’in Yeni Aşkı, Meryem Uzerli’nin Kızlarıyla Aile Saadeti

Hafta sonunun ardından sendromsuz bir Pazartesi için yine kolları sıvadık, haftanın ilk gününde bütün sendromlarınızdan arınacağınız bol gıybetli bir magazin turuna hazır mısınız? Hazırsanız çaylar çorbalar alınsın, başlıyorum!

1. Özcan Deniz’in Yeni Aşkı Ortalığı Karıştırdı!

Özcan deniz

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, eski eşi Feyza Aktan’la oğulları Kuzey’in velayeti konusunda davaları ve iddiaları sürerken, ortaya yeni bir iddia atıldı. İddiaya göre 49 yaşındaki Özcan Deniz, bir süredir 26 yaşındaki bir modacı ile aşk yaşıyormuş. İranlı modacı Samar Dadgar ile adı aşk iddialarına karışan Özcan Deniz’in ilişkisi yazın başından beri devam ediyormuş!

2. Burcu Biricik’ten Zumba Şov!

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, evinin mutfağında zumba yaptığı görüntüleri Instagram hesabından paylaşarak şu açıklamayı yaptı: ” ‘Enerjisi asla bitmeyen bir zumbacının kısa öyküsü’ adlı çalışmam ?”

3. Acun Ilıcalı’dan Uçankuş TV’ye Özel Açıklamalar Geldi!

Acun Ilıcalı

TV8’in medya patronu olan Acun Ilıcalı, Survivor ve Exxen için canhıraş bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Yoğunluğunun arasında eski dostu Can Tanrıyar’ın Uçankuş TV kanalında yayınlanan “Pişti” programına konuk olan Acun Ilıcalı, kendisi hakkında çok özel açıklamalarda bulundu. Dominik’te çok sevildiğini söyleyen Acun Ilıcalı, yerel halkın kendisine “Baba” diye hitap ettiğini anlattı. Detaylar için:

4. Meryem Uzerli Kızlarıyla Birlikte Fotoğraf Çekimi Yaptı: Aile Saadeti!

Meryem Uzerli ve Kızları

İlk kızı Lara’dan sonra ikinci kızı Lily Koi’yi de geçtiğimiz haftalarda kucağına alan güzel oyuncu Meryem Uzerli, kızlarıyla birlikte fotoğraf çekimi yaptı. Lily Koi’nin yüzünü gizleyen Meryem Uzerli’ye şüphesiz annelik çok yakışıyor!

5. Sosyetenin En Gözde Çiftinin Evini İlk Kez Gördük: Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı!

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

3 yıldır mutlu bir beraberlik yaşayan Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı, geçtiğimiz ay nişanlandığını duyurmuştu! 2021’in yaz aylarında nikah masasına oturmaya hazırlanan çiftimiz, beraber yaşamaya başladı bile. Birlikte yaşadıkları evi ilk görüntüleyen kişi ise Mert Vidinli oldu. İkiliyle yakın arkadaş olarak Mert Vidinli de en az bizim kadar evin(!) manzarasına aşık oldu. Detaylar için:

6. Ali Sunal’dan İbo Show’da Yaşanan “Didem” Krizi Hakkında Açıklama Geldi!

Ali Sunal

İbo Show’un bu haftaki bölümüne konuk olan Ali Sunal, oryantal Didem’in sahneye çıkmasıyla Didem’i izlemek yerine bakışlarını kaçırmıştı. Dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmayan bu detay sosyal medyada olay olunca Ali Sunal da bu konuya bir açıklık getirmek istedi: “Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabii ki hayranlıkla izledim Didem’in harika performansını bakmadığım tek anı yakalamış cano”

7. Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan Karavan Aldı: İlk Yolculuk Nereye?

Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan

Pınar Altuğ Atacan ve Yağmur Atacan çifti yeni bir maceraya atılmak için hazırlıklarını tamamladı. Instagram hesaplarından karavan aldıklarını duyuran çiftimiz, kamp yapıp kendilerini doğanın huzurlu kollarına bırakmak için gün sayıyor. Bakalım Atacan çiftinin ilk durağı neresi olacak?

8. Hadise’den “Makyajsız Fotoğraf Akımı”

Hadise

Ünlü şarkıcı Hadise, bildiğiniz gibi bir kolajen markasının reklam yüzü oldu ve makyajsız reklam çekti! Ancak bu “makyaj” olayına kafayı takmış olacak ki; hemcinslerinden makyajsız fotoğraf paylaşmalarını isteyerek akım başlattı. Bu akıma uyan ilk kişi de kendisi oldu. Detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz