Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Aşk-ı Memnu Filminden İlk Kareler Geldi!

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2023

Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Aşk-ı Memnu Filminden İlk Kareler Geldi!

Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden ve Lorin Menhart’ın kadrosunda bulunduğu Aşk-ı Memnu kitabından uyarlanan sinema filminin ne zaman seyirciyle buluşacağı belli oldu. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri tamamlanan filmin Netflix’te yayınlanması bekleniyordu ancak son anda Netflix, filmi almaktan vazgeçince Aşk-ı Memnu’nun filmi ortada kalmıştı. Ancak ortaya çıkan yeni bilgilere göre Aşk-ı Memnu, yıl sonuna doğru Amazon Prime’da seyirciyle buluşacakmış.

Bir dönem Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerinde yer aldığı Aşk-ı Memnu dizisinin replikleri bugün bile kullanılmaya devam ediyor. Pek çok Aşk-ı Memnu fanatiği Farah Zeynep Abdullah ve Boran Kuzum’lu Bihter’i merak etmeye başladı bile ancak filmin çekimleri çoktan tamamlanmış olsa da filmi izlemek için bir süre daha beklememiz gerekecek.

blank

Bihter Filminin Çekimleri Tamamlandı

Bildiğiniz gibi Kanal D’de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisi Türk televizyon tarihinin kültleri arasında yer alıyor. Halid Ziya Uşaklıgil’in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, 4 Eylül 2008 ile 24 Haziran 2010 tarihleri arasında yayınlandığı her hafta milyonları ekran başına kilitliyordu. Beren Saat, Selçuk Yöntem, Kıvanç Tatlıtuğ, Hazal Kaya, Nebahat Çehre gibi usta isimleri bir araya getiren dizinin finali üzerinden tam 13 yıl geçmesine rağmen hala repliklere akıllara kazınmaya devam ediyor.

Dizinin bu kadar popüler olmasının üzerine Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden ve Lorin Menhart’ın oyuncu kadrosunda bulunduğu Bihter filmi için hazırlıklar başladı, hatta Boran Kuzum’un paylaştığına göre filmin çekimleri dün tamamlanmış. Bihter’in beyaz perdede vizyona girmeyeceği, Netflix’te yayınlanacağı iddia ediliyordu. Ancak filmden ilk kareler yayınlandı ve filmin Netflix yerine Amazon Prime Video’da seyirciyle buluşacağı ortaya çıktı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz