Taksi Bulamadığı İçin Dolmuşa Binen Mahsun Kırmızıgül, Minibüste Sevenlerine Şarkı Söyledi!

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2023

Taksi Bulamadığı İçin Dolmuşa Binen Mahsun Kırmızıgül, Minibüste Sevenlerine Şarkı Söyledi!

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından olan Mahsun Kırmızıgül, sadece şarkılarıyla değil aynı zamanda yönetmenlik yetenekleriyle de herkesi etkilemeyi başarıyor. Şu sıralar “Prestij Meselesi” filminden istediği ilgiyi alamayan Mahsun Kırmızıgül, Alaçatı’da hem tatil yapıyor hem sahne alarak sevenleriyle bir araya geliyor ancak dün akşam oldukça ilginç anlar yaşandı. Yoğun temposunun arasında tatile çıkan Mahsun Kırmızıgül Alaçatı’ya gitti. Taksi bulamayınca minibüse binen şarkıcı, dolmuştaki yolculara mini konser vermeyi de ihmal etmedi. Yolcular ise o anların videosunu çekmeyi ihmal etmedi. Takipçilerinin kendi hesaplarında paylaştığı videoları Instagram storylerinde yayınlayan şarkıcı, “Çok mutu olduğum anlar. Çeşme’de minibüs bulunan dostlarla konser verdiğim doğrudur. Muhteşemdi” notunu düştü.

Mahsun Kırmızıgül’ün Sinemada Yüzü Gülmüyor

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül sadece şarkıcı değil aynı zamanda filmlerde senaristlik ve yönetmenlik de yapıyor. “New York’ta 5 Minare” filmiyle bir dönem Türkiye gündemine damga vuran Mahsun Kırmızıgül, son olarak “Prestij Meselesi” isimli filmde hem senaristlik hem yönetmenlik yapmıştı ancak filmin başına gelmeyen kalmadı. Mahsun Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği Prestij Meselesi, ilk olarak 3 Şubat 2023 tarihinde vizyona girdi. Ancak 6 Şubat’ta ülkemizde yaşanan depremlerden sonra filmin gösterimine bir süre ara verilmişti.

Bu ay itibarıyla tekrar seyirci karşısına çıkan Prestij Meselesi, bu sefer de hakkında açılan davayla tekrar gündeme geldi. Filmde yaşanan aksilikler bir türlü bitmeyince, film gerekli ilgiyi göremedi. Filmi yazan ve yöneten Mahsun Kırmızıgül de Alaçatı’ya tatile geldi ancak Alaçatı’da taksi bulamayınca olanlar oldu.

Mahsun Kırmızıgül Minibüs’te Şarkı Söyledi!

Yoğun temposunun arasında tatile çıkan Mahsun Kırmızıgül Alaçatı’ya gitti. Taksi bulamayınca minibüse binen şarkıcı, dolmuştaki yolculara mini konser vermeyi de ihmal etmedi. Yolcular ise o anların videosunu çekmeyi ihmal etmedi. Takipçilerinin kendi hesaplarında paylaştığı videoları Instagram hesabında paylaşan sanatçı; “Çeşme’de Cumartesi çıkacağım Günay programı öncesinde arkadaşlarımızla yemeğe çıktık. Yemekte alkol almış olan arkadaşımın aracını kullanarak onu evine bıraktık ama gecenin o saatinde hotele gitmek için taksi aradık, bulamayınca minibüse bindik. Minibüse binince kısa bir şoktan sonra, çok samimi bir ortam gelişti. İnsanlar şarkı söylememi isteyince, onları kırmadım ve hep birlikte 20 dakikalık unutulmaz anlar yaşadık. Ha bu arada şoföre muavinlik de yaptım.” notunu düştü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz