Farah Zeynep Abdullah’ın Hayranları Sınır Tanımıyor: “Nasıl aşık olmadın?”

Aleyna

Haberler

20 Ekim 2020

Farah Zeynep Abdullah’ın Hayranları Sınır Tanımıyor: “Nasıl aşık olmadın?”

Ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, bu sezon oynadığı Masumlar Apartmanı dizisi sayesinde kariyerinin en parlak dönemini yaşıyor. Sayıları gitgide artan hayranlarının mesaj yağmuruna tuttuğu oyuncu, güldüren bir mesajı takipçileriyle paylaştı.

Yıldız oyuncu Farah Zeynep Abdullah, “Nerede oynasa hemen izlerim” denen oyunculardan biri. Yıllardır hem sinemada hem de televizyonda çok kaliteli yapımlarda görmeye alıştığımız ünlü oyuncuyu bu sezon Masumlar Apartmanı’nda izliyoruz. İlginç senaryosu ve başarılı oyunculukları sayesinde salı günlerinin tartışmasız birincisi haline gelen Masumlar Apartmanı, Farah Zeynep Abdullah’ı da kariyerinin zirvesine çıkardı.

Sosyal Medyanın da Yıldızı!

Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah’ın artan popülerliği sosyal medyadaki takipçi sayısını da artırdı. Hayranlarının mesaj yağmuruna tuttuğu ünlü oyuncu bu mesajlara elinden geldiğince cevap veriyor ve bazen de soru-cevap saatleri düzenliyor. Eğlenceli paylaşımları ve hayranlarına olan pozitif yaklaşımıyla takdir toplayan Farah Zeynep Abdullah, kısa sürede sosyal medyanın da yıldızı haline geldi.

“Nasıl aşık olmazsın?”

Farah Zeynep Abdullah’ı öven mesajlar sadece oyuncunun kendisine gitmiyor! Bu mesajlardan ünlü oyuncunun çalışma arkadaşları da nasibini alıyor. Farah Zeynep Abdullah’ı ilk kez izlediğimiz Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki rol arkadaşı Serhat Osman Karagöz de kendisine gelen bir mesajı paylaştı ve olanlar oldu.

Farah Zeynep Abdullah'ın attığı story

Farah Zeynep Abdullah ve Serhat Osman Karagöz, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde evli bir çifti oynadı. Farah Zeynep Abdullah’ın bir hayranı o günlerden bir sahne paylaşarak Serhat Osman Karagöz’den adeta hesap sordu. Bu mesaj iki oyuncunun da takipçilerini çok güldürdü.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz