Yasak Elma Dizisi Olay Yaratacak! Diziden Kimler Ayrılıyor?

Aleyna

FOX

19 Ekim 2020

Yasak Elma Dizisi Olay Yaratacak! Diziden Kimler Ayrılıyor?

Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma’nın ilerleyen bölümlerinde şok eden gelişmeler yaşanacak. Dizinin 85. bölümünde bazı başrol oyuncularının projeden ayrılacağı iddia edildi.

Medyapım’ın FOX için hazırladığı Yasak Elma dizisi dördüncü sezonuyla da ekranda fırtınalar estiriyor. Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece ve Nesrin Cavadzade gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi ekrandaki rekabetin en güçlü ve alternatifsiz projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Her bölümünde şok eden gelişmelerin yaşandığı Yasak Elma, belli ki yakında daha büyük sürprizlerle izleyicinin karşısına çıkacak.

Diziden Ayrılan İsimler Kimler?

Talat Bulut ve Gökhan Alkan

Yasak Elma’nın dördüncü sezonunda çok önemli gelişmelerin yaşanacağı sezon başından beri konuşuluyordu. Dizinin yeni sezon tanıtım fragmanı da yaşanacak olayların sinyalini verdi. Şahika, Ender ve Yıldız’ı hapishanede gördüğümüz fragman izleyiciyi şok etti.

Dizideki asıl sürprizlerin ve dördüncü sezon fragmanında herkesi şok eden gelişmelerin 85. bölümde başlayacağı söyleniyor. İddialara göre Halit Argun karakteri ölecek ve dizinin başrol oyuncusu Talat Bulut diziye veda edecek.

Diziye veda edeceği iddia edilen isimlerden birisi de Kerim karakterini canlandıran Gökhan Alkan. Dizinin bu hafta 81. bölümü yayınlanacak. Dolayısıyla bu iddiaların doğru olup olmadığını çok yakında göreceğiz.

Eda Ece: “Şok olacaksınız”

Eda Ece'nin attığı story

Bu hafta 85. bölümün çekimleri için hazırlanmaya başlayan Yasak Elma ekibi de bu iddiaların gerçekleşeceğine dair işaretler verdi. Dizinin başrol oyuncusu Eda Ece, 85. bölümün senaryosunu okuduktan sonra “Şok olacaksınız” diyerek bir story paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz