Sadece 14 Kişi Katılacak: Ezgi Mola 4 Yıldır Birlikte Olduğu Mustafa Aksakallı ile Nikah Masasına Oturuyor!

Aleyna

Haberler

8 Mayıs 2023

Sadece 14 Kişi Katılacak: Ezgi Mola 4 Yıldır Birlikte Olduğu Mustafa Aksakallı ile Nikah Masasına Oturuyor!

Son olarak Masumlar Apartmanı ve Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri dizisinde seyrettiğimiz Ezgi Mola, 4 yıldır birliktelik yaşadığı ve aynı zamanda ortak olduğu Mustafa Aksakallı ile dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Gazetemagazin’in haberine göre; aile ve yakın dostlarının yer alacağı nikah törenine sadece 14 kişi katılacak. Çiftin nikah şahitliğini ise; Sinan Engin ve Oğulcan Engin yapacağı öğrenildi. Enis Arıkan seri üzgün!

Ezgi Mola, 4 Yıldır Birlikte Olduğu İşletmeci Sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Evleniyor!

Instagram’dan da sık sık gördüğümüz Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı çifti, 4 yıldır güzel bir beraberlik yaşıyor. Ünlülerin uğrak noktalarından olan Alaçatı’da bir mekanı ortak olarak işleten çiftimiz hakkında pek çok evlilik haberi yapıldı. Ha bugün, ha yarın evlenecekler derken; sonunda o mutlu haber geldi!

blank

Gazetemagazin’in haberine göre; Güzel oyuncu Ezgi Mola, yaklaşık 4 yıldır aşk yaşadığı işletmeci sevgilisi ve aynı zamanda ortağı olan Mustafa Aksakallı ile bugün dünya evine giriyor. Nikahın nerede yapılacağı henüz bilinmiyor ancak nikaha çiftimizin sadece en yakınları katılacakmış. Hatta çiftimizin nikah şahitleri bile belliymiş, o isimler ise çiftimizin yakın dostları Sinan Engin ve Oğulcan Engin olacakmış. Bakalım ilerleyen saatlerde Ezgi Mola ve Mustafa Aksakallı’nın nikahı hakkında neler öğreneceğiz?

Seçim Çağrısında Bulunmuştu

Ezgi Mola, Instagram hesabından kadınlara 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlere ilişkin çağrıda bulunmuştu. Gülşen’in 10 ay hapis cezası almasını eleştiren güzel oyuncu, Instagram’dan şu sözleri söylemişti; “Kadınları rahat bırakmıyorlar. Seçimlerde bunları düşünerek oy vermeliyiz değil mi! Kadını seçim arabasında bile göstermeyen, kadına şiddeti her gün daha da meşrulaştırmaya çalışan zihniyet istemiyorum. Her gün bir kadının erkek cinayetine kurban gittiği ve ceza almadığı bir düzen artık istemiyorum. Seçimlerde ne olur bunları da düşünün. Çocukları istismar edip serbest kalan din tüccarlarının destekledikleri partileri desteklemeyin. Katilleri, canileri dışarı çıkaranları, serbest bırakanları desteklemeyin. Ne olur geleceğimiz için yapmayın bunu.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz