Feride Hanım Çıldırıyor: Adımın Bir Daha Kirlenmesine İzin Vermem! Camdaki Kız 7. Bölüm Fragmanı

Buket S

Haberler

21 Mayıs 2021

Feride Hanım Çıldırıyor: Adımın Bir Daha Kirlenmesine İzin Vermem! Camdaki Kız 7. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız’da heyecan fırtınası devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı eserinden uyarlanan dizi, seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Camdaki Kız, annesi sandığı anneannesi sebebiyle adeta cam fanusta büyüyen Nalan’ı ve ilk aşkı Sedat’ı konu alıyor.

Nalan dünyayı camdan izleyerek büyümüş genç bir kadındır. Annesi ve babası sandığı anneannesi ve dedesi tarafından büyütülmüştür. Koroğlu ailesi ise oldukça varlıklı bir ailedir. Fakat ailenin babası Rafet Kororğlu’nun aşırı tutumlu tavırları sebebiyle kahvaltıda zeytini bile sayı ile yemektedirler. Nalan, Koroğlu ailesine ait bir otelde mimar olarak çalışmaktadır. Koroğlu ailesi, en küçük çocuk Sedat’ın, evli bir kadın olan Cana ile yaşadığı yasak aşk ile çalkalanır. Bunun üzerine Rafet Koroğlu Sedat’ı bir aile dostlarının kızı ile evlendirme kararı alır. O kişi ile evlenmek istemeyen Sedat’ın imdadına ise ablası Selen yetişir. Tesadüf eseri Nalan’ı bulan Selen konuyu aileye açar ve iki gencin evlilik süreci böylece başlar.

6. Bölümde Neler Oldu?

blank

Rafet Koroğlu, Nalan’ı düğün alışverişi yapmak için davet etti. Annesinden binbir zorlukla izin alan Nalan Rafet Bey’in davetine icabet etti. Rafet Koroğlu’nun düğün hediyesi, kimsenin tahmin edemediği kadar büyüktü. Sahip olduğu en değerli arsanın yarı hissesini Nalan’a devreden Rafet Koroğlu’nun bu hamlesi, ailesinin çok büyük tepkiler vermesine neden oldu. Hediyeler bununla sınırlı değildi. Nalan’a yeni bir araba alan Rafet Koroğlu, mücevherler için Sedat’ı görevlendirdi. Gittikleri kuyumcuda satış danışmanını gözüne kestiren Sedat, Nalan’ı bıraktıktan sonra gizli evinde onunla buluştu. Ancak henüz yakınlaşamadan Cana’ya yakandı. Nalan ise Sedat ile geçirdiği günün bedelini çok ağır ödedi.

7. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Nalan ile Sedat yakınlaşıyor. Masum öpücükleri medyaya konu olunca Nalan yine annesi tarafından hırpalanıyor. Durmu kötüleşen Nalan’ın imdadına ise Muzo yetişiyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz