Ferda ve Perihan gözünü karartıyor: Usul Usul Yaklaşacağız Tıpkı İki Akrep Gibi! Akrep 23. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Ferda ve Perihan gözünü karartıyor: Usul Usul Yaklaşacağız Tıpkı İki Akrep Gibi! Akrep 23. Bölüm Fragmanı

Star Tv’nin fenomen dizisi Akrep, bu hafta 23. bölümü ile ekranlara geliyor. Başrollerini Evrim Alasya ve Demet Akbağ’ın paylaştığı Akrep’te heyecan gittikçe artıyor. Dizi yıllar sonra terkettiği kızı ile karşılaşan Perihan Emgen ve kızı Ferda’nın savaşını konu alıyor.

Perihan Emgen kızı, pek sevmediği damadı ve torunları ile birlikte lüks ve iktidarlı bir hayat sürmektedir. Bir gece karakoldan gelen bir telefonla Emgen malikanesinde hayat sonsuza kadar değişir. Kızının cesedinin bulunduğunu öğrenen Perihan Emgen yıkılır. Ancak tek sürpriz bu değildir. Henüz bebekken terkettiği kızı Ferda aniden Perihan’ın karşısına çıkar. Ferda mahalle arasında bir kuaför dükkanı sahibidir. Ancak onun gözü yükseklerdedir. Özellikle de Perihan Emgen’in sahip olduklarında.. Bu karşılaşma ile ailenin hayatı tamamen değişir.

22. Bölümde Neler Oldu?

blank

Ferda, Perihan’ın hastalığının Ahmet’ten kurtulmak için söylenmiş bir yalan olduğunu düşünür. Ancak kısa süre sonra gerçekleri öğrenir. Ayşem konusunda Ahmet ile anlaşmazlık yaşayan Ferda, Perihan’ın teklifini kabul eder ve Ahmet’i tuzağa düşürmek için Efe’yi kullanır. Aras ve Ayşem’i öpüşürken yakalayan Duru hayal kırıklığına uğrar. İlişkisinin eski haline dönmeyeceğini anlayınca Amerika’ya gitmeye karar verir. Perihan Duru’nun mutsuzluğuna dayanamaz ve Aras’tan onu kna etmesini ister. Aras ise tam tersine Ayşem’e evlenme teklif eder. Bunun üzerine Ahmet Aras’ı kaçırır ve öldürmeye yeltenir. Ancak öğrendiklerinden sonra ona bir teklifte bulunur.

23. Bölümde İzleyiciyi Neler Bekliyor?

Perihan ve Ferda Ahmet’e karşı birlik oluyor ve sinsi bir plan hazırlıyor. Perihan Duru’nun göz yaşlarını dindirmek için elinden geleni yapıyor. Bakalım Duru Amerika’ya gitmekten vazgeçecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz