Feyyaz Yiğit ve Doğu Demirkol’un Başrolde Olduğu Ölümlü Dünya 2’ye Güldür Güldür’den Bomba Transfer!

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

Feyyaz Yiğit ve Doğu Demirkol’un Başrolde Olduğu Ölümlü Dünya 2’ye Güldür Güldür’den Bomba Transfer!

Son dönemin en başarılı komedi yapımları arasında yer alan Ölümlü Dünya, 2018 yılında vizyona girdiğinde büyük bir seyirci kitlesine ulaşmıştı. Özellikle Feyyaz Yiğit’in popülerleşmesine imkan tanıyan Ölümlü Dünya, kısa süre içinde gençler arasında oldukça sevildi. Senaristliğini Ali Atay, Ali Demirel ve Aziz Kedi’nin yaptığı Ölümlü Dünya 2 filminin yönetmen koltuğunda Ali Atay oturuyor. 2018 yapımı filmin başrollerinde Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, İrem Sak, Ahmet Mümtaz Taylan ve Sarp Apak yer alıyor. Büyük ilgi gören filmin devam filminin çekileceği haberi geçtiğimiz yılın Ağustos ayında gelmişti. Çekimlerine yakın zaman sonra başlanacağını bildiğimiz filme Güldür Güldür ekibinden bomba bir transfer geldiğini duyduk!

Disney+’ta Yayınlanacak!

Bildiğiniz gibi Koronavirüs pandemisinde özellikle sinema sektörü büyük zarar gördü. Aylarca kapalı kalan sinema salonları nedeniyle çekilen ve yayınlanmaya hazır olan tüm filmler dijital platformlara satılmaya başlamıştı. Hatta o dönemlerde Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi beyaz perdede vizyona girdikten birkaç hafta sonra Netflix’e satılmış ve Netflix’te yayınlanmaya başlamıştı. Bu hareketten sonra bazı yapımcılar beyaz perdeyi bıraktı ve tamamen dijitale odaklanmaya başladı. Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik 7, Gülse Birsel’in Yılbaşı Gecesi ve Ata Demirer’in Bursa Bülbül’ü filmleri Disney+’ta gösterime girdi.

blank

Ölümlü Dünya 2’de de aynı yolun izleneceğini öğrendik. Beyaz perdede vizyona girmek yerine Disney+’ta yayınlanacak olan film için tüm hazırlıklar devam ediyor. Yönetmen koltuğunda ve senarist ekibin arasında bulunan Ali Atay’dan güzel bir film daha bekliyoruz. Bugün ise ünlü gazeteci Birsen Altuntaş’tan yeni bir haber daha aldık, Ölümlü Dünya 2 filminin oyuncu kadrosuna Güldür Güldür ekibinden biri katılmış. O isim ise Güldür Güldür de Feridun karakterine hayat veren Giray Altınok!

Giray Altınok, Ölümlü Dünya 2 Kadrosuna Katıldı

Hem sosyal medya paylaşımlarıyla hem Güldür Güldür’deki yetenekleriyle seyircilerden tam not almayı başaran Giray Altınok Ölümlü Dünya 2 filminde Mermer ailesinin yeni bir ferdi olarak karşımıza çıkacak.

blank

Birsen Altuntaş’ın haberinin detayları şu şekilde; “#ÖlümlüDünya2 filminin çekimleri mayıs sonunda başlayacak. Bu kez #DisneyPlus için çekilecek olan Taff Pictures imzalı fenomen filmin senaryosu #AliAtay, #FeyyazYiğit ve #AzizKedi imzası taşıyor. Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Mehmet Özgür, Özgür Emre Yıldırım ve Güneş Hayat’ın oynadığı filmin kadrosuna yeni bir oyuncu daha katılıyor. “Ölümlü Dünya 2” filminde Mermer ailesinin yeni üyesi Şenol’u “Güldür Güldür Show”un sevilen yüzlerinden #GirayAltınok canlandıracak. Şenol tüm uyumsuzlukların ahenkle dans ettiği bu garip aileye kolayca uyum sağlayacak ve kendi garip yöntemleri ile önce problemi yaratan, sonra da onu çözen olacak.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz