Tüm Türkiye Sıla’yı Arıyordu: 12 Yaşında Kaçırılan Sıla, Esra Erol’un Programında Bulundu!

Aleyna

ATV

4 Mayıs 2023

Tüm Türkiye Sıla’yı Arıyordu: 12 Yaşında Kaçırılan Sıla, Esra Erol’un Programında Bulundu!

Esra Erol’un programında bir haftadır devam eden ve izleyicilerin sinirlerini hoplatan 12 yaşındaki Sıla Tuana’nın, annesi ve kendisinden 30 yaş büyük Mehmet Fatih Dinç tarafından kaçırılması sonunda çözüme ulaştı. Bir haftadır Esra Erol dahil ekran başındaki seyircileri ağlatan Sıla Tuana konusunda her duyduğumuz bilgi içimizi acıtmıştı. Bugün ise sonunda güzel haberi aldık, dün Ankara’da gece saatlerinde bir internet kafede 12 yaşındaki Sıla Tuana ve 42 yaşındaki Mehmet Fatih Dinç bulundu. Sıla’yı kaçıran Mehmet Fatih Dinç gözaltına alındı, ayrıca bugün öğlen saatlerinde de kızına zorla uyuşturucu kullandıran ve fuhuşa sürüklediği iddia edilen annesi ve annesinin sevgilisi de gözaltına alındı!

Ankara’da Bulundular!

Bir haftadan uzun süredir Esra Erol’da seyircisi nefesi tutmuş bir şekilde canlı yayını seyrederek, 12 yaşındaki Sıla Tuana’nın bulunmasını istiyordu. Sıla’nın babası ve teyzesinin Esra Erol’a başvurmasıyla başlayan bu süreç; başta Esra Erol ve ekibi olmak üzere, seyircileri de oldukça yırattı. Özellikle de Sıla Tuana’nın annesi Ayşegül ve sevgilisi Murat Kol’un programa katılmasının ardından sinirler oldukça gerildi. Bu süreç içinde ufak kız hakkında ortaya adılan iddiaların ardı arkası kesilmedi. Kız çocuğuna, zorla uyuşturucu verildiği ve ardından da başka erkeklerle para karşılığı birlikte olmaya zorlandığı söyleniyordu.

Sıla’nın annesi Ayşegül ise Sıla’yı kaçıran Mehmet Fatih Dinç’in kendilerine maddi yardımda bulunduğunu ve yakın arkadaşı olduğunu iddia etmişti. Anne Ayşegül’ün, Sıla Tuana kaybolduktan sonra polise başvurmamış olması da dikkatlerden kaçmadı. Kadın kendisini; “Kayıp başvurusunda bulunmadım. Kızımı ilk olarak günlük evlerde aradım. Fatih Mehmet’in kızıma takıntısı vardı” diyerek savundu. Esra Erol, “Fatih Mehmet Dinç denen kişi 1 yıldır, Sıla’yı mağdur eden bir adam. En son Taksim İmam Adnan Sokak’ta görüldüler. Ben bu adamın bu cezayı aldığını görmek istiyorum. Bu ülkede adalet var, çocukları koruyacağız. Bu anne de gerekli cezayı çekmeli. ‘Benim çocuğum kaçırıldı’ demiyorsa o anne de cezayı çekmeli” demişti.

12 Yaşındaki Sıla Bulundu!

Tüm bu yaşananların ardından 12 yaşındaki Sıla, dün gece Ankara’da gece saatlerinde bir internet kafede bulundu. Gelen bir ihbarı değerlendiren Esra Erol ekibi, bir internet kafede Sıla’yı ve Mehmet Fatih Dinç’i tespit ederek polise haber verdi. Polisin operasyonu sonrasında Mehmet Fatih Dinç, kıskıvrak yakalandı ve gözaltına alındı. Aynı gün içinde Sıla’nın annesi Ayşegül ve annesinin sevgilisi Murat Kol da gözaltına alındı. Sıla’nın babasına yazdığı mesajlarda, annesinin ve Murat Kol’un kendisine uyuşturucu içirdiğini ve fuhuşa zorlandığını anlattı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz