Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Üzerinden Şeyma Subaşı’na Yüklendi: “Sonradan Görenle…”

Aleyna

Haberler

4 Mayıs 2023

Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Üzerinden Şeyma Subaşı’na Yüklendi: “Sonradan Görenle…”

Magazin dünyanın en çok konuşulan isimlerinden Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz’ın Instagram hesabına yaptığı yorum ile Şeyma Subaşı’na yüklendi! Bildiğiniz gibi Seren Serengil, metres olarak adlandırdığı Şeyma Subaşı’dan pek haz etmiyor ve fırsatını bulduğu her ortamda kendisine laf söylemekten geri durmuyor. Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programında yorumcu olduğu dönemlerde de Şeyma için ağır eleştiriler yapan Seren Serengil, programdan ayrıldıktan sonra da Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz üzerinden Şeyma Subaşı’na yüklendi.

MET Gala Konuşulmaya Devam Ediyor!

ABD’nin New York şehrinde düzenlenen MET Gala’da ünlülerin tercih ettiği kıyafetler gündem olmaya devam ediyor. Birbirinden şık ve farklı tarzların yer aldığı MET Gala’da ünlülerin giydiği elbiseler daha uzun süre konuşacak gibi duruyor. MET Gala’yı bilmeyenler için kısaca anlatalım; Metropolitan Museum of Art, Türkçesiyle Metropolitan Sanat Müzesi, New York’un ünlü sanat mekanı. MET Gala da New York Metropolitan Sanat Müzesi Kostüm Enstitüsü için yapılan bir bağış etkinliği. Biletlerin 30 bin dolardan başladığı ve üç haneli rakamlara çıktığı biliniyor.

blank

Yani ünlüler dünyası için MET Gala bir statü belirleyici diyebiliriz. Etkinliğin resmi adı ise Kostüm Enstitüsü Galası. MET Gala için her yıl bir tema belirleniyor. Dünya modasının en önemli etkinliklerinden olan MET Gala ABD’nin New York şehrinde düzenlendi. Etkinlik “Karl Lagerfeld: A Line of Beauty” temasıyla gerçekleşti.

Seren Serengil, Acun Ilıcalı’nın Eski Eşi Zeynep Yılmaz Üzerinden Şeyma Subaşı’na Yüklendi!

MET Gala’ya katılan kişilerden biri de Margot Robbie’ydi. Ünlü oyuncu Margot Robbie’nin MET Gala’da tercih ettiği Karl Lagerfeld imzalı gece kıyafetinin, bundan yıllar önce Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz’ın lise mezuniyetinde giydiği ortaya çıktı. Zeynep Yılmaz Instagram hesabından bu tesadüfü, eski fotoğraf ve videolarla birlikte paylaştı.

Ancak Seren Serengil, her nasıl olduysa bu konuyu Şeyma Subaşı’na bağlayabildi. Güzel yorumcu Zeynep Yılmaz’ın fotoğrafının altına: “İşte sonradan olmuyor sonradan olanla rezil olunuyor..” yorumu yazınca akıllara Marakeş’te düğüne hazırlanan Şeyma Subaşı geldi!

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz