Kiralık Aşk 37. Bölümünde İpler Geriliyor

Kiralık Aşk 37. Bölümünde İpler Geriliyor

Star TV’nin en sevilen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinin 37. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde Salih Bademci ve Sinem Öztürk gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Kiralık Aşk dizisinin yayınlanan son bölümlerinde Hulusi’nin köşkünü satın alan Neriman planlarını yapmaya başlamıştı. 37. bölümde ise bu planlarını hayata geçirmeye çalışan Neriman’ı hoş olmayan sürprizler bekleyecek. Defneyi aradıktan sonra parasını geri istediğini söyleyen Neriman büyük bir şok yaşayacaktır. Dedesinin köşkünün anahtarını annesine teslim ettiğini bilen Sude’nin bu duruma karşı tepkisi ise sert olacaktır.

Defne’nin artık taraf seçmesi gerektiği için aklı karışmaya başlar. Yasemin ve Sinan arasındaki iplerin gerilmesi ise evliliklerinin tehlikeye girmesine yol açar. Mutlu bir evlilik yaşadıklarını zanneden ikilinin aklını karıştıran kişiler bu kez daha büyük oyunlar oynayarak ikiliyi ayrılığın eşiğine getirmek üzeredir. Ancak ikilinin kolay kolay ayrılmaya niyeti yoktur. Bu sebeple ellerindeki tüm kozları oynayana kadar evliliklerini korumak isterler. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz