Filinta 55. Bölümünde Şok Eden Karar

admin

TRT 1

14 Nisan 2016

Filinta 55. Bölümünde Şok Eden Karar

Onur Tuna, Cem Uçan ve Kamil Güler’in başrollerinde yer aldığı Filinta dizisinin yeni bölümü yine nefesleri kesecek. ES Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yeni sezon bölümleri sosyal medyanın en fazla konuşulan konuları arasına girmeyi başardı. Her hafta büyük bir heyecan ile beklenen Filinta’nın 55. bölümü Cuma akşamı saat 20:00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Bu hafta yayınlanacak olan 55. bölümde Sultan Abdülhamid Han’ın vereceği sürpriz karar Osmanlı Devleti açısından oldukça kritik bir karar olacak. Hastanede meydana gelen büyük patlamadan sonra gazilerin hala hayatta olduğunu öğrenen Miloş, patlamanın ardındaki ismin Sultan Abdülhamid Han olduğunu düşünmektedir.

Sultan’ın bu planlar karşısındaki duruşu ise ortalığın bir anda karışmasına yol açacaktır. Osmanlı ile Ruslar arasında büyük bir savaş çıkartmak isteyen kişiler halkın Ruslara karşı öfke dolmasını istemektedir. Mustafa ile ekibi ise provokatör kişileri ortadan kaldırmak için görev alırlar.

Görsel bir şölen sunmaya devam eden ve hız kesmeyen aksiyon dolu sahneleri ile TRT ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinin seyirciyi adeta içine çekmeyi başaracak olan yeni bölümünü Cuma akşamı saat 20:00’da TRT’de izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz