Kiralık Aşk 42. Bölümünde Sürpriz Balayı

admin

Star TV

14 Nisan 2016

Kiralık Aşk 42. Bölümünde Sürpriz Balayı

Star TV’de yayınlanan Kiralık Aşk dizisinin 42. yeni bölümü bu Cuma akşamı yine izleyenlerinin karşısında olacak. Ortaks Yapım tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin yeni bölümü için heyecan yine dorukta. İlk yayınlandığı günden beri en fazla konuşulan dizilerden olan Kiralık Aşk dizisinin 42. fragmanında Ömer ile Defne’yi sürpriz bir balayı bekleyecek.

Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı ünlü dizide Salih Bademci, Sinem Öztürk ve Nergis Kumbasar gibi ünlü isimler de yer alıyor. Dizinin yeni 42. bölümü yarın akşam 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümü bu hafta büyük defileden sonra verilen iddialı ve gösterişli bir parti ile açılacak. Ortalığın karışacağı bu partide basının da orada yer alması olayları iyice zora sokmaya başlıyor. Ömer’in şehir dışındaki seminerde yer almaya çalışması ve bir türlü planını yapamaması ise stresin yükselmesine sebep oluyor.

Neriman’ın Defne ve Ömer’e yapacağı ön balayı sürprizi ise ikilinin ilk tatillerinin planının ortaya çıkmasına yol açacak. Fikret’in Gallo’yu araması ve izini sürmesi ise Kiralık Aşk dizisinin 42. bölümünde hız kesmeden devam edecek. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz