Filinta 56. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

admin

TRT 1

26 Mayıs 2016

Filinta 56. Bölümü ile Sezon Finali Yapıyor

TRT ekranlarının sevilen dizisi Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ bu hafta seyircilerini duygusal bir sezon finali bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Aksiyon, polisiye, kurgu ve gerçeği harmanlayarak izleyicilerin karşısına çıkan dizi yurt içinde elde ettiği başarılar kadar aynı zamanda yurt dışında da büyük bir izleyici kitlesine sahip olmayı başarmıştı.

Yeni sezonuna eski kadrosu ile birlikte özel isimleri de dahil ederek devam edecek olan dizi, yenilenmiş olan efsanevi kadrosu ile izleyenleri tekrar memnun etmeyi başaracak. ES Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin bu hafta yayınlanacak olan sezon finali bölümü için yapımcılar ‘Duygusal sahneler hazırlıklı olun.’ açıklamasını yapıyor.

Osman Kaya tarafından yönetmenliği üstlenen dizi İzmit’teki Seka Film platolarında çekiliyor. Dizinin sezon finalinde ise Leyla’nın Sultan için yaptığı suikast girişimi başarısız olacak. Mustafa’nın o an mekanda olması suikast girişiminin başarısız olmasına yol açar.

Efendi Miloş ise Mustafa’dan intikam alabilmek için harekete çoktan geçmiştir. İstanbul’daki görevinde başarısız olan Akbar, Yeni Dünya’daki efendisinden yeni bir görev emri daha alır. Artık yeni görev Akbar için tamamlaması ve başarıya ulaşması gereken mühim bir görev halini almıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz