Kiralık Aşk Dizisinde Ömer ile Defne’yi Havalara Uçuran Sürpriz

admin

Star TV

26 Mayıs 2016

Kiralık Aşk Dizisinde Ömer ile Defne’yi Havalara Uçuran Sürpriz

Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 48. bölüm fragmanını izleyenler ile paylaşan ünlü dizinin başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci ve Sinem Öztürk gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yeni bölümü 27 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Geçtiğimiz bölümde Defne’nin doğum günü için ona sürpriz yapacağını söyleyen Ömer’in ne tür bir sürpriz yapacağı büyük bir merak konusu olmuştu. Yeni bölümde ise Neriman’ın ‘Düğünümüz var.’ demesi sürprizin ne olduğunu belli ediyor.

Fragmanda yer alan yüzük ise sürprizin evlilik ve düğün olduğu ihtimallerini daha da güçlendiriyor. Diğer yandan Ömer ile Defne’nin teknede vakit geçirmeleri ve birbirlerine samimi itiraflarda bulunmaları ise aralarındaki yakınlaşmanın giderek artmasını sağlıyor.

Defne’nin bu yakınlaşma karşısında ayaklarının yerden kesilmesi ve aşka yenik düşmesi artık Ömer’e karşı tamamen kendisini teslim etmesine yol açıyor. Neriman ise panik bir şekilde ortalıkta dolaşmaya başlıyor. Düğünde tüm dengelerin yerinden oynayacağı heyecan dolu yeni bölüm Cuma akşamı Star TV ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz