Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisi ile Geliyor

admin

Haberler

27 Ocak 2016

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Dizisi ile Geliyor

Aşk-ı Memnu dizisinde hayat verdiği Behlül karakteri ile milyonların gönlünde taht kuran ve geniş bir kitle tarafından tanınmaya başlanan Kıvanç Tatlıtuğ, ‘Kurt Seyit ve Şura’ ile yaşadığı hayal kırıklığından sonra bir süre boyunca ekranlarda olmayacağını söylemişti. Ünlü oyuncunun şimdi yeni bir dizi projesi ile tekrar ekranlara döneceği söylendi.

Aşk-ı Memnu ile popülerliği elde eden ünlü oyuncunun yeni sezonda yer alacağı dizi hakkındaki ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı. ‘Gümüş’ adlı dizide senarist Eylem Canpolat, Sema Ergenekon ile aynı projede yer alan olan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi merakla bekleniyor.

Yeni Dizinin Adı Belli Oldu

Kıvanç Tatlıtuğ’un mevzu bahis yeni dizisinin isminin ‘Siyah Beyaz’ olacağı ise gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Şubat ayının ortalarında ekranlara geleceği söylenen dizi Star TV ekranlarında yer alacak. Roman uyarlaması olan dizinin cast çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor.

Ekranlara ara verdikten sonra kendisini otomobillere saran Kıvanç Tatlıtuğ’un bu dönem içerisinde kısa sürede İzmit’te kendi otomobilinin modifiye işlemlerine 200 bin TL harcadığı da konuşuluyor. Ancak yeni dizi projesine onay veren oyuncunun bu ücreti kısa sürede geri kazanacağı düşünülüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz