Filinta Dizisine İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Filinta Dizisine İki Yeni Oyuncu Dahil Oldu

Kurtlar Vadisi Pusu ve Çok Güzel Hareketler Bunlar ekiplerinden tanıdığımız Alican Bayhan ile Emre Canpolat artık Filinta dizisinde iki savaşçı Zabit rolünde kamera karşısına geçecekler. Gelecek bölümlerde diziye dahil olacak olan iki oyuncu Filinta Mustafa (Onur Tuna) ile birlikte suçluların korkulu rüyası olacaklar.

Cesur, dürüst, cömert ve sert tavırları ile Nizamiye’de yükselmiş sokakları ve raconu iyi tanıyan, Osmanlı adaleti için savaşan Filinta Mustafa ve Kadı Gıyaseddin ile birlikte artık Emre Canpolat’ın ‘Gazanfer’ adlı karakterini izleyeceğiz. Alican Bayhan ise dizide ‘Üsküplü Ziya’ karakterini canlandıracak. Üsküplü Ziya karakteri dizide iyi bir nişancı rolünü üstlenirken aynı zamanda kızların gönlünü çalan bir genç rolünde olacak.

Yeni Karakterleri Diziye Renk Katacak

Kadere olan inancı, heyecanlı yaşadığı hayatı, sabrı ve pozitif enerjisi ile gireceği tüm ortamları değiştirecek olan ‘Üsküplü Ziya’ rolünde oynayacak olan Alican Bayhan adalet için birlikte savaşacakları ‘Gazanfer’ karakteri Emre Canpolat ile Filinta dizisinde taze kan olarak gelecek bölümlerde karşımıza çıkacaklar.

TRT 1 ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri sürekli olarak temposunu aynı şekilde sürdürebilen heyecan, aksiyon ve sürprizler ile dolu konusu ile seyircileri ekran başına bağlayan Filinta artık yeni bölümlerinde temposunu daha da üst seviyelere taşıyabilecek. Yönetmenliğini Gökhan Erkut’un yaptığı Filinta dizisinin birbirinden farklı ve yetenekleri oyuncuları ile birlikte yayınlanan heyecan dolu bölümlerini kaçırmayın.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz