Küçük Ağa Dizisinin Final Bölümü Sosyal Medyada Tepkiye Yol Açtı

Küçük Ağa Dizisinin Final Bölümü Sosyal Medyada Tepkiye Yol Açtı

Kanal D ekranlarında 50 bölümdür büyük bir beğeni ile takip edilen Küçük Ağa dizisi final bölümü ile izleyenleri memnun edemedi. Final bölümünde işler yoluna girdiği halde Sinem ve Ali’nin trafik kazasında ölmesi izleyiciler tarafından dizinin sosyal medya platformlarında ağır eleştirilere maruz kalmasına yol açtı.

Dizinin böylesine ağır eleştiriler almasının sebebi olarak herkesin daha mutlu bir son beklemesi ve yapımcıların senaryoyu mutlu sona doğru ilerleterek ters bir şekilde bitirmesi gösteriliyor. Sürpriz son ile ilgili yapımcılardan ise henüz bir açıklama gelmedi. Yapımın reyting sonuçları da gerileme yaşadı. Genç yaşta takipçilerin ağırlıkta olduğu izleyici kitlesi tarafından bu final bölümü genel olarak beğenilmedi.

Final Bölümünde Neler Oldu?

Final bölümünde Ali ve Mehmetcan Sinem’in telaşlı hareketleri konusundaki ısrarlı tutumu karşısında artık dayanamayacak hale gelmişlerdir. Sinem bu ruh halinden çıkmayı başardıktan sonra artık Ali ile ayrı olarak bu hayatı yaşamanın anlamsızlığını düşünmeye karar verir. Ali ve Sinem böylelikle çocuklarını da yanlarına alarak güzel bir tatil yapmaya karar verirler.

Yolculuk esnasında yaşananlar ise bütün izleyicileri şok edecek özelliktedir. Kanal D ekranlarında iki sezon boyunca yayınlanan Küçük Ağa dizisi geçtiğimiz yılın da adından en fazla söz ettiren dizileri arasında yer almayı başarmıştı. 50. bölümü ile ekranlara veda edecek olan dizinin sonu ise daha uzun süre boyunca tartışmalara yol açacak gibi gözüküyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz