Kıvanç Tatlıtuğ Hayranlarını Üzecek Karar

Kıvanç Tatlıtuğ Hayranlarını Üzecek Karar

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ geçtiğimiz dönemlerde uzun bir tatil geçirdiği Amerika’ya yerleşme kararı almak üzere. Sinema filmleri ve televizyon dizilerinin en popüler isimleri arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, Kurt Seyit ve Şura İstanbul dizisinin yayın hayatını tamamlamasından sonra artık hayatı ile ilgili yeni kararlar alacağını söyledi.

Tatlıtuğ’un almak üzere olduğu kararlar ve yeni planları arasında Amerika’ya yerleşmek de yer alıyor. Söylentilere göre Kıvanç Tatlıtuğ artık hayatını Los Angeles’ta geçirmek istiyor. Yeni bir hayatı Los Angeles’ta yaşamaya başlamak üzere planlar yaptığı söylenen Tatlıtuğ’un bu kararı ise hayranlarını fazlasıyla üzmüş durumda.

Oyunculuk Kariyerini Geliştirecek

Hollywood’da oyunculuk eğitimi ile birlikte İngilizce eğitimi de almayı düşündüğünü söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, burada oyunculuk kariyerini geliştirmeyi hedefliyor. Tatlıtuğ’un almak üzere olduğu bu radikal kararı yakın bir zamanda hayata geçirmesi bekleniyor.

Amerika’ya yerleştikten sonra hiçbir dizi de oyuncu olarak yer almayı düşünmediğini söyleyen Kıvanç Tatlıtuğ, yalnızca anlaşma yaptığı bankanın reklam filmleri için Türkiye’de bulunacak. Ünlü oyuncumuzun bu kararı almasındaki en büyük sebebinin geçtiğimiz yaz aylarında Amerika’da uzun bir tatil yapmış olması ve oyunculuk kariyerini Los Angeles’ta geliştirmesi olduğu düşünülüyor.

Amerika’daki tatilinden memnun ayrılan Tatlıtuğ, Amerika’lı yapımcılar ile de yakın temas halindeydi. Oscar ödüllü Russell Crowe’dan da daha önceki dönemlerde oyunculuğu hakkında olumlu yorumlar almayı başarmıştı.

 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz