Kara Ekmek Dizisi Final Yapıyor

admin

Haberler

26 Aralık 2015

Kara Ekmek Dizisi Final Yapıyor

Geçtiğimiz hafta 36. bölümü ile hayranlarının karşısına gelen Kara Ekmek dizisi, beklediği izleyici kitlesine ve reyting değerlerine ulaşamadığı için yayından kaldırılıyor. Son dönemde reyting sıralamalarında ufak bir düşüş yaşayan her dizinin kısa süre içerisinde ekranlardan kaldırılması ise izleyenler tarafından hoş karşılanmıyor. Yeni bir diziye alıştıktan sonra aniden yayından kaldırılması izleyenleri oldukça üzüyor.

Özlem Yılmaz ve Engin Hepileri’nin başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Elifcan Ongurlar, Anıl İlter ve Altan Erkekli gibi ünlü isimler yer alıyor. Kara ekmek dizisi bu hafta yayınlanacak olan bölümü ile birlikte final yapacak.

ATV ekranlarında son bölümünü yayınlayarak veda edecek olan Kara Ekmek dizisinde yer alan ünlü oyuncuların hangi projelerde yer alarak oyunculuk hayatlarına devam edeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Kara Ekmek Final Bölümünde Neler Yaşanacak?

Bade yalıya geldikten sonra bu gelişin ardındaki sır ortaya çıkıyor. Hale ise Taylan’a yardım etmekten başka bir şansı olmadığını anlayarak Bade ile sıkı bir pazarlık sonrası iş birliği yapmaya başlar. Böylelikle Bade ve Hale arasında anlaşma sağlanmış olur.

Çetin, Bade’nin suçsuz olduğunu bilmesine rağmen Asiye hala Bade’den şüphe duymaya devam edecektir. Yaşadıkları kötü olaylara sürekli olarak Bade’nin yol açtığını düşünmektedir. 37. bölümü ile ekranlara veda edecek olan diziyi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz