Filinta Sezon Finali Nefesleri Kesti

admin

TRT 1

28 Nisan 2016

Filinta Sezon Finali Nefesleri Kesti

Onur Tuna, Cem Uçan, Kamil Güler ve Süavi Eren'in başrollerinde yer aldığı Filinta bölümü sezon finali yaptı. ES Film tarafından yapımcılığı üstlenen başarılı Türk dizisi, yeni sezon için seyircilerine farklı dünyaların kapılarını aralayacak.

Filinta sezon finalinde Sultan Abdülhamid Han'ın aldığı sürpriz karar Osmanlı Devleti adına büyük bir milat oldu. Askeri hastanedeki büyük patlamada gazilerin ölmediğini öğrenen Miloş, patlama olayının ardında Sultan Abdülhamid Han'ın olduğunu ve ayaklanma çıkmaması için bu olay hakkında onun yalan söylediğini düşünmeye başlar.

Mustafa ve Ekibi Savaşı Durdurmak Üzere

Gazete vasıtasıyla Osmanlı gazilerinin öldüğü haberinin yayılması Sultan'a bir cevap hakkı doğurur. Sultan'ın yapılan tüm ataklar karşısında vereceği bir cevap bulunmaktadır. Sultan ilk olarak Feriha Nur ile görüşmek ister. Rus ve Osmanlı arasında savaş çıkartmak için uğraşan kişiler, Rusların atağa geçmesi için harekete geçerler. Mustafa ile ekibi ise provokatörlerin ortadan kaldırılması için ellerinden geleni yaparlar.

Konferans esnasında kararlarını uygulamak için sürpriz bir adım atan Sultan, Mustafa ve Süreyya'yı kurtarmak için Leyla'yı kullanmaya karar verir. Mustafa ve ekibi planlarında başarılı olmak üzereyken onları da beklenmedik kötü bir sürpriz karşılar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz