Kiralık Aşk Dizisinde İlginç Oyunlar

admin

Star TV

28 Nisan 2016

Kiralık Aşk Dizisinde İlginç Oyunlar

Star TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde Ömer’e büyük bir aşk besleyen Defne büyük bir oyun oynamaya hazırlanıyor.

Fikret’in durmadan Ömer’i arayarak bir yerlere davet etmesinden hoşlanmayan Defne, Fikret’in karşısına çıkarak artık onunla yüzleşmenin vaktinin geldiğini anlıyor.

Uzun süre sonra karşı karşıya gelen ikiliden Defne, ‘Bu işler bu şekilde olmaz’ dedikten sonra Fikret’in olayların ortasından çekilmesi gerektiğini söylüyor. Fikret ise olaylara dahil olmak istediğini ve çekilmek gibi bir durumun söz konusu olmayacağını Defne’ye söylüyor.

Defne, Ömer ile nişanlı olduğunu ve Fikret’in ikilinin arasını bozmak için olaylara dahil olduğunu belirterek ısrar etmeye devam ediyor. Fikret’in geri adım atmayacağını anlayan Defne, Fikret’e ufak bir oyun teklif ediyor.

Necip Bey’in hafta sonu için ekibi at çiftliğine davet etmesi olayların tuhaf noktalara gitmesinin başlangıcı oluyor. Fikret ile Yasemin, Ömer’i de yanlarına alarak çiftliğe doğru yola koyulurken, Defne, Ömer ile Fikret’i baş başa bırakarak oyunun ilk adımını hayata geçiriyor.

Ömer’in bu oyunu öğrendiği zaman vereceği tepkisi ve oyunun galibinin kim olacağı 29 Nisan Cuma günü saat 20:00’da Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz