Filinta Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

admin

TRT 1

19 Mayıs 2016

Filinta Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Onur Tuna, Cem Uçan ve Kamil Güler gibi ünlü isimlerin başrollerinde yer aldığı Filinta dizisinin sezon finali bölümü izleyenleri oldukça heyecanlandırdı. ES Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizi Türk televizyonlarının en sevilen kaliteli işleri arasında yerini almayı başarmıştı. 56. bölümü ile sezon finali yapan dizinin final bölümüne ait gelişmelere gelin birlikte göz atalım.

TRT ekranlarının sevilen dizisi Filinta dizisinde Leyla’nın Sultan’a yaptığı suikast girişimi tamamen başarısız bir şekilde ilerleyecek. Mustafa’nın o an suikast düzenlenirken orada olması Leyla’nın planlarının çökmesine yol açar.

Efendi Miloş ise Mustafa’dan intikam alabilmek için yanıp tutuşmaktadır. İstanbul’da gerçekleştirmesi gereken görevinde başarısız olan Akbar, Yeni Dünya’daki efendisinden yeni bir görev emri daha alır. Sultan Abdülhamid ile ilgili olan bu emir son derece tehlikeli bir görevin sinyallerini vermektedir.

Yeni Sezon Daha İddialı Bölümler Gelecek

Osmanlı’ya düşman olanların konferansta alınmış olan kararlarda yer alması bu kararların uygulanabilmesi için düşmanların bir araya gelmesine sebep olur. Osmanlı’yı kendi aralarında paylaşmak için plan yapan düşmanlar, Sultan Abdülhamid Han’a karşı yeni bir ekip kurmaya kalkışırlar.

Osmanlı polisiyesi olarak 56 bölümdür yayınlanan dizinin ikinci sezonu ‘Bin Yılın Şafağında’ adı ile ES Film tarafından başlatılmıştı. Büyük başarılar elde eden dizinin sezon finali yapması ise hayranlarını üzdü. Dizinin yeni sezonunda ise daha iddialı geleceği söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz