Muhteşem Yüzyıl Kösem’in Yeni Bölümünde Sultan Osman Tahta Çıkacak

admin

Star TV

18 Mayıs 2016

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in Yeni Bölümünde Sultan Osman Tahta Çıkacak

Star TV ekranlarının uzun soluklu dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl Kösem, heyecan dolu bölümleri ile yayınlanmaya devam ediyor. 27. bölüm fragmanı ortaya çıkan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde taht bu kez Sultan Osman'ın oluyor. Tahta çıkmayı başaran Sultan Osman'ın validesini saraydan kovup kovmayacağı ise büyük bir merak konusu oluyor.

Mustafa'nın kabuslarının gerçeğe dönüşmesi artık onun yeniden kafese girmesine yol açıyor. Halime Sultan'ın ise zindana atılması büyük yankı uyandırıyor. Kösem Sultan'ın destekleri ile tahta çıkmayı başaran Sultan Osman, validesi Kösem Sultan'ı saraydan uzaklaştırma kararı alıyor.

Safiye, Kösem ile Osman arasındaki ilişkinin bozulması için sinsi planlarını hayata geçirmeye başlıyor. Osman'ın, Kösem'in divanını basması ve akabinde Kösem'e ağır bir ceza vermesi sarayda olayların derinleşmesine yol açıyor.

Safiye tarafından tuzağa düşürülen Şehzade Mehmed ise abisinin kendisini öldürebileceği korkusu ile hata üstüne hata yapıyor. Şehzade Mehmed'in isyan ettiğini zanneden Sultan Osman ise öz kardeşinin ölüm fermanını veriyor. Sultan Osman ve Kösem arasındaki ilişki giderek bozulurken, Şehzade Mehmed için ölüm çanları çalmaya başlıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz