Kiralık Aşk 47. Bölümü için Heyecan Dorukta!

admin

Star TV

19 Mayıs 2016

Kiralık Aşk 47. Bölümü için Heyecan Dorukta!

Star TV’nin en sevilen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisi 47. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 47. bölümüne ait olan fragmanı ortaya çıkan dizi yine sosyal medya platformlarında en fazla konuşulan Türk dizilerinden olmayı başardı.

Dizinin yeni bölümünde Defne’nin mektubu okunması için bırakıp evine gitmesi olaylardan vazgeçtiğini bizlere gösterecek. Bütün sırların çözülüp çözülmemesi artık Ömer’in vereceği tepki ve mektubu okuyup okumamasına bağlı olacak.

Neriman’ın kendisini kurtarmanın derdine düşmesi ise Koray ile karşı karşıya gelmesine sebep olacak. İki yakın arkadaşın birbiri ile konuşmama kararı alması uzun bir süre ayrı kalacaklarının sinyalini bizlere veriyor.

Dergi çekiminin nihayet gerçekleşmesi Defne ve Ömer için sürpriz bir gelişme oluyor. Kötü bir zamana denk gelen bu çekimler ikilinin hayatının iyice karışmasına sebep oluyor. Defne’nin doğum gününün yaklaşması ise ikili arasındaki yakınlaşmanın artmasına sebep oluyor.

Star TV ekranlarında 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20:00’da yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizisinin 47. yeni ve heyecan dolu bölümünü sakın kaçırmayın.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz