Filinta Yeni Bölümünde İlginç Gelişme

24 Mart 2016
Filinta Yeni Bölümünde İlginç Gelişme

Yayınlandığı her bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başaran Filinta’nın 52. bölüm fragmanı ortaya çıktı. Fragmana bakıldığı zaman bu haftaki bölümde ilginç gelişmelerin yaşanacağı ortaya çıktı. Hollywood teknikleri ile çekilmekte olan Filinta’nın yeni bölümünde yine aksiyon ve heyecan dolu sahneler ekranlara gelecek.

Onur Tuna, Cem Uçan, Kamil Güler ve Süavi Eren’in başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Akbar’ın Filinta Mustafa’ya anlatacakları büyük ses getirecek.

Sultan Abdülhamid’in devlet içerisindeki gizli teşkilat lideri Rüştü Paşa’ya karşı güven duymaya başlaması onunla birlikte yeni planlar yapmasına yol açar. Gizli teşkilat hakkında bilgi toplamaya başlayan Abdülhamid, Rüştü Paşa ile güçlerini birleştirerek Osmanlı ve Rus savaşının çıkması için hazırlıklarını yapmaya başlar.

Savaşın başlatılması için ise en tehlikeli adamlardan olan Nijad görevlendirilir. Büyük konferans öncesinde Yüce Meclis ve darbeci paşalar hakkında soruşturmalar açılır. Efendi Miloş ise artık Sultan hakkında yaptığı planlarını hayata geçirmeye kararlıdır. Miloş’un planları arasında bu kez büyük bir suikast planı vardır.

Yüce Meclis tarafından öğrenilen bu suikast planları ortalığın karışmasına yol açar. Artık oy birliği ile kritik kararın verilmesinin zamanı gelmiştir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz