Müge Anlı 7 Yaşındaki Enes’i Arıyor

23 Mart 2016
Müge Anlı 7 Yaşındaki Enes’i Arıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Yadigar Hanım, 19 yıldır oğlunu arayan acılı bir anne. Edirne Keşan’da yaşayan acılı anne, oğlunu en son 7 yaşındayken gördüğü ve daha sonra oğlunu kaybettiğini söylüyor. İstanbul Kartal’a yerleşen Yadigar Hanım, abisi ile birlikte Edirne’ye döndükten sonra oğlu Enes’i yengesine emanet ediyor.

Yadigar’ın oğlunu yengesine emanet etmesinden kısa bir süre sonra abisinin eşi ve yeğeninin telefon ile aradığı Yadigar’a Enes’in kaybolduğu haberi veriliyor. Son olarak okul karnesini alan Enes, yemeğini yedikten sonra oynamak için dışarıya çıkmış ve daha sonra bulunamamıştır diye rapor veriliyor.

Küçük Enes Yaşıyor mu?

22 gün boyunca süren sıkı arama çalışmalarından sonuç alınamayınca Enes’in öldürüldüğü haberleri gelmeye başlıyor. Ancak şüpheli durumlar ile karşılaşan Yadigar Hanım, oğlunun öldürülmediğini düşünerek soluğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında alıyor.

Delil yetersizliğinden dolayı serbest bırakılan şüpheli kişilerin tamamı şu an İstanbul’da yaşamlarını sürdürüyor. Yadigar’ın oğlunun para karşılığı satıldığı ve yurtdışına çıkartıldığı haberleri ise Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vurmuştu. Bakalım Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni bölümlerinde Enes’in kaybı ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz