Filinta Yeni Bölümünde Neler Olacak?

admin

TRT 1

17 Mart 2016

Filinta Yeni Bölümünde Neler Olacak?

TRT ekranlarında yayınlanan ve büyük bir ilgi ile takip edilen Filinta dizisi son bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başardı. Başrollerinde Berrak Tüzünataç, Wilma Elles ve Onur Tuna gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizinin 51. bölümünde heyecan doruk noktasında yaşanacak.

Sultan Abdülhamid Han’ın ileri görüşlü fikirleri sayesinde yönetime geçmesi Filinta Mustafa ve ekibinin suçluları ortaya çıkartmasına yol açacak. Osmanlı arasında hainler için daralan çember ise olayların gidişatını değiştirmeye başlayacak. Akıl oyunları ve hüzünlü sahneler ile ekranlara gelecek olan Filinta’da uzun süredir ortalığı karıştıran muhbirin peşine de düşülecek.

Leyla’nın en sonunda Miloş ile konuşması asıl görevini unutmasına ve sevdiklerinin arasında kalmasına yol açar. Mustafa ile ekibinin şehzade Murat’ı kaçıran adamı bulmaları ve konuşturmaya çalışmaları ise sonuçsuz kalacaktır. Devlet içerisinde yer alan adamları ayıklayabilme görevi ise Sultan’ın belirlediği kişilere verilecektir.

Mustafa ve ekibinden kurtulmak için yollar arayan Farah, Leyla’ya karşı büyük bir baskı oluşturmaya başlar. Suçlamaların aslını çözebilmek için araştırma yapan Farah, Leyla’nın suçlu olduğunu ortaya çıkartabilmek için elinden geleni yapmaya hazırdır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz