Muhteşem Yüzyıl’da Son Gelişmeler

admin

Star TV

16 Mart 2016

Muhteşem Yüzyıl’da Son Gelişmeler

Erken final yapacağı söylentileri ile gündeme gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Final yapacağı söylentilerinin yalan olduğu açıklanan dizinin hakkında yapım şirketi tarafından açıklamalar yapıldı.

IMS Productions tarafından yapılan açıklamada, ‘Türkiye ve dünyanın 30 ayrı ülkesinde yayınlanmakta olan dizimizin 26. bölümünde final yapacağı haberleri gerçek değildir. Ekibimiz bu tür bir karar almamıştır. En fazla izlenen diziler arasında olmaktan oldukça mutluyuz. Yurtdışında da yayınlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.’ şeklinde ifadelere yer verildi.

Yeni ekranlara gelecek olan bölümde ise Handan ve Derviş’in arasındaki gizli aşk ilişkisi Halime tarafından ortaya çıkartılacak. Harem ise bu aşkın ortaya çıkmasından sonra birbirine girecek. Derviş Paşa’nın sonunu getirmek isteyen Kösem ise büyük bir şok ile karşı karşıya kalacak.

Zülfikar ve Kösem’in sürekli Derviş Paşa’yı aradığını öğrenen halk ise büyük bir paniğe kapılacak. Şehzade Mustafa’nın annesine duyduğu özlem ise sürekli artmaya devam edecek. Sultan Ahmed’in emirlerini görmezden gelen Mustafa’yı bekleyen kötü son ise herkesi şaşırtacak. Diğer yandan Handan’ın paniğe kapılması büyük bir hata yapmasına sebep olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz