Kiralık Aşk’ta Aşk Rüzgarları Esiyor

admin

Star TV

17 Mart 2016

Kiralık Aşk’ta Aşk Rüzgarları Esiyor

Cuma akşamları yayınlanan ve her bölümü ile reyting rekorları kırmayı başaran Kiralık Aşk dizisinin yayınlanan 38. bölüm fragmanında büyük aşk fırtınaları esiyor. Ömer ve Defne’nin arasında gelişen romantik anlar izleyenleri ekranlara kilitlemeye yetecek gibi gözüküyor.

Defne’nin Ömer’in sunduğu teklife ‘hayır’ diyememesi bir anda aralarındaki aşkı yaşamaları için tüm engelleri kaldırmaya yetiyor. Ancak Deniz’in Sude ile birlikte Defne ve Ömer’in arasını bozmak için yaptığı planlar ikili tarafından hesaba katılmıyor. Deniz hain planlarını uygulayabilmek için Defne’yi kandırdıktan sonra onu yemeğe çıkartmak için bir teklif sunuyor. Ömer ise sürpriz bir şekilde Defne ile Deniz’i yemek yerken yakalayınca şok etkisi içine giriyor.

İkiliyi bu şekilde gören Ömer’in Defne’ye karşı bakışı değişmeye başladığı için bir süre boyunca ortadan kaybolmak istiyor. Ömer’in öğrendiği yeni sırlar ise kimse tarafından bilinmemektedir. Defne dışında herkes Ömer’in sırrını çözmek için uğraşır. Ancak Defne, Ömer’in sakladığı büyük sırrın ne olduğunu tahmin etmeye başlamıştır bile.

18 Mart Cuma akşamı saat 20:00’da ekranlara gelecek olan Kiralık Aşk’ın yeni bölümünde bu hafta Defne’nin anneannesi olan Türkan’a da büyük bir müjde verilecek. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz