Filinta’da Mustafa’nın Akıbeti Belli Olacak mı?

admin

TRT 1

18 Şubat 2016

Filinta’da Mustafa’nın Akıbeti Belli Olacak mı?

Tarih ile düş dünyasını bir araya getiren Filinta dizisinin yeni fragmanı izleyenleri ile buluştu. Tansiyonun bir an olsun düşmediği Filinta dizisinin 47. fragmanında yeni bölümde yaşanacak olan olaylar ile ilgili ipuçları da veriliyor.

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya’nın yer aldığı dizinin senaryosu Ali Can Yaraş tarafından yazılıyor. Yarın akşam ekranlara gelecek olan bölümde ise heyecan dolu anlar yaşanacak. Vatanseverler ve hainlik yapanların ortaya çıkacağı bölümde padişa ve paşaların kararları cellatların eline geçecek.

Geçtiğimiz hafta unutulmaz bir final sahnesi ile izleyenleri meraklandırmaya başlayan dizinin yarın akşam yayınlanacak olan bölümünde darbeciler yapacağı hain planlar da ortalığı karıştıracak. Sultan Murat’ın yaşadıkları ve akli dengesinin sağlığı ise Osmanlı’nın geleceğine zarar verecektir.

Mustafa ve Ali için yaşamanın tek anlamı artık içlerinde taşıdıkları intikam yemini olmuştur. Fakat bu olayları takip ederken kurtarmak istedikleri tek bir kişi olacaktır. Efendi Kenan Miloş ve Kardeşler Teşkilatı ise son hedeflerine doğru ilerlemektedir. Yeni bölümde Mustafa’nın akıbetinin ne olacağı ise herkesin ortak merak konusu olmaya başlamıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz