Kiralık Aşk Yeni Bölümünde Sürpriz İsim

admin

Star TV

18 Şubat 2016

Kiralık Aşk Yeni Bölümünde Sürpriz İsim

Geçmiş yıllarda izlenen Türk filmlerindeki aşk sahnelerini anımsatan ve 7’den 70’e herkesin beğeni ile takip ettiği Kiralık Aşk dizisinin yeni bölümü takipçilerini heyecanlandırdı. Defne ve Ömer’in sürekli bir ayrılıp bir barışmaları artık etraflarındaki insanları da rahatsız etmeye başlıyor.

Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Ömer ve Defne birbirlerine hazırladıkları sürpriz ile izleyenleri de şaşırtacaklar.

Aralarındaki aşk ateşi büyüyen Ömer ve Defne birlikte yaşamak için bir adım atmaya başlayacaklar. Tanıtım fragmanında gözüken Fikret Gallo ise dizideki gidişatı tamamen değiştirecek. Sinan ve Yasemin’in aralarının kötü olması ise Ömer ve Defne’nin yakınlaşmaları sebebiyle daha da kötüye gidecek.

Star TV ekranlarında Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan Kiralık Aşk dizisinde bu hafta bir oyuncuyu da yeni göremeyebilirsiniz. Geçtiğimiz bölümde yer alan ve ‘İz’ karakterini canlandıran Leyla Lydia Tuğutlu, yeni bir dizi projesi sebebiyle diziden ayrıldığını açıkladı. Ömer’in eski sevgilisi olan Leyla Lydia Tuğutlu bu ayrılıktan sonra Furkan Andıç ile başrollerini paylaşacağı ‘Tatlı İntikam’ dizisi ile yeniden ekranlara döneceğini belirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz