Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Ayrılık Var

admin

Star TV

17 Şubat 2016

Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Ayrılık Var

Muhteşem Yüzyıl dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hanedan ve devletin kilit noktaları olarak duran Kösem’in aşk, kan ve güç savaşlarıyla dolu olan ömrü yine izleyenleri ekranlara kilitlemeye başlayacak. Yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği dizinin senaryosu Yılmaz Şahin tarafından yazılıyor. Yönetmen koltuğunda ise Zeynep Günay Tan, Mert Baykal ve Deniz Koloş gibi tecrübeli isimler oturuyor.

Bu hafta ekranlara gelecek olan bölümde sürpriz ayrılıklar yaşanacak. Anastasia, hayatı uğruna isyancıların karşısına çıkma kararı alacak. Kızını o kargaşada gören Enzo ise ona ulaşmaya çabalarken, Anastasia Ahmed’in iyileşmesi için gerekli olan şifanın peşine düşüyor.

Sultan Ahmed, hastalığından kurtulduktan sonra hasta olduğu süre boyunca yaşananların hesabını sormak için kolları sıvıyor. Sarayda başlayan yeni dönem sonrasında Safiye’ye meydan okuyan Kösem amansız savaşın başlamasına sebep oluyor.

Handan Sultan’ın Derviş hakkında verdiği şok karar ise Ahmed’in Safiye Sultan’ı saraydan sürgün etmesine yol açıyor. Safiye ile mücadele etmek isteyen Kösem ise bu duruma sevinirken kötü planlarını da hayata sokmak üzere harekete geçiyor.

Nefes kesen sahneler ile ekranlara gelecek olan Muhteşem Yüzyıl dizisini Perşembe akşamı Star TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz