Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un O Paylaşımı Görenleri Şaşırttı! Meslek mi Değiştiriyor?

Aleyna

Haberler

19 Mayıs 2021

Teşkilat’ın Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un O Paylaşımı Görenleri Şaşırttı! Meslek mi Değiştiriyor?

Teşkilat dizisinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul pek sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmasa da ara sıra esprili paylaşımlar yapıyor. Ertuğrul’un o paylaşımları takipçilerini gülmekten kırıp geçiriyor.

Makine Mühendisiydi…

Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamlayan oyuncu Çağlar Ertuğrul, okul yıllarında tiyatro ile tanıştı. Bunun hayatının mesleği olduğunu düşünen Ertuğrul, sonrasında 35 Buçuk Sanatevi ve 3 Mota Sanat Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri aldı.

Reklamlarla Ekranlara Geldi

blank

Eğitimlerin ardından ekranlara merhaba diyen oyuncu, ilk olarak Rocco Sakız, Pınar Krem Peynir ve Turkcell gibi markaların reklamlarında oynadı. 2012 yılında senarist ve yönetmen Alper Çağlar ile tanışmak, hayatının dönüm noktası oldu. Bu sayede Dağ filminin kadrosunda yer alan ünlü oyuncu, Dağ ve Dağ 2 filmleri ile adeta yıldız gibi parladı.

Fenomen Dizilerde Rol Aldı

blank

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul, Dağ filmlerinden sonra Kurt Seyit ve Şura, Medcezir, Fazilet Hanım ve Kızları ve Afili Aşk gibi fenomen dizilerde yer aldı. Son dönemde ise TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisinde canlandırdığı Serdar karakteri ile izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Sosyal Medyada Takipçilerini Güldürüyor!

blank

Yakışıklı oyuncu her ne kadar sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olmasa da ara sıra takipçilerini güldürecek paylaşımlar yapıyor. Geçtiğimiz günlerde “Katrilyarder Mısırlı sevgiliden rica etsek, sinema salonu kapatır mı? Yeni ‘Mortal Kombat’ı büyük perdede izlemek istiyorum” şeklinde bir paylaşım yapan Ertuğrul, Meedo eniştenin Şeyma Subaşı ve kızı Melisa için tarifeli bir uçağı kapatmasına esprili bir gönderme yaparak takipçilerini güldürmüştü.

Bu sefer Biber Dolması Tarifi Vardi

blank

Ünlü oyuncu bu sefer sosyal medya hesabından takipçilerine biber dolması tarifi verdi! Ancak buna tam olarak tarif demek pek mümkün değildi. Ünlü oyuncunun o paylaşımları takipçilerinin aklına ‘Meslek mi değiştiriyor’ sorusunu getirdi.

Çağlar Ertuğrul önce malzemeleri gösterdi.

blank

Ardından pişen dolmaların fotoğrafını paylaşarak takipçilerini tuzdan uzak durmaları konusuda uyardı.

blank

Yemeği pişirdikten sonra ortalığı temizlemeyi öğütledi.

blank

Ve Ertuğrul son olarak takipçilerinden ayda 1 BTC karşılığında kanalına üye olmalarını istedi. Böylece detaylı tarif vereceğini söyleyen oyuncunun açıklaması takipçilerini gülümsetti.

blank
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz