Teşkilat Dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal, Ahmet Mümtaz Taylan’a Ailesiyle İlgili Bilinmeyenleri Anlattı

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2023

Teşkilat Dizisinin Zehra’sı Deniz Baysal, Ahmet Mümtaz Taylan’a Ailesiyle İlgili Bilinmeyenleri Anlattı

TRT1’de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinde Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal, Ahmet Mümtaz Taylan’ın NTV’de yayınlanan Empati programına katıldı. Özel hayatından ve evliliğinden bahseden güzel oyuncu, kendisiyle ilgili kimsenin bilmediği detayları da programda paylaştı. Güzel oyuncunun anlattıkları arasında en dikkat çeken ise müzisyen Barış Yurtçu ile evliliğinde çocuk sorumluluğu almak istemediği oldu.

Deniz Baysal, Ailesiyle İlgili Bilinmeyenleri Anlattı!

Teşkilat dizisinde Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal,  “Annem kanserle mücadele etti, şimdi de babam kansere yakalandı. Zor bir süreç oluyor. Hasta taraf incinmiş oluyor ve hayatı çok sorguluyor. Biz de bilmediğimiz için sen çok güçlüsün diye gazlamaya çalışıyoruz” açıklamasını yaptı ve annesinin bu süreç içinde neler yaşadığını anlattı.

“Bu hastalığa karşı koyan insanların hikayesini çok okudum, ‘Ben artık güçlü olmak istemiyorum’ diyorlar. Annem de onu dedi, mücadele etmekten yoruldu ve ‘Güçlü olmak istemiyorum’ dedi.  Annem kemoterapi görürken, İzmir’de bir iş çekiyordum ve her kemosunda yanında olabildim. Moral çok önemli, kendine bakmak önemli, ama dile kolay… Bir kere bu hastalığa yakalanınca, hep tedirginsin. Başın ağrısa bile, ‘Nüksetti mi?’ diye soruyorsun kendine… Düşüyorsun, bazen biz annemi kaldırdık, bazen annem bizi kaldırdı”

Evliliklerinde Çocuk İstemiyorlarmış

Ailevi konulardan sonra, konu Deniz Baysal’ın, müzisyen Barış Yurtçu ile 3 yıldır devam eden evliliğine geldi. Kolpa grubunun solisti olan Barış Yurtçu’yla birlikte sık sık paylaşımlar yapan Deniz Baysal, henüz çocuk sahibi olmak istemediğini ve böyle bir sorumluluğun altına girmekten hoşnut olmayacağını dile getirdi; “İnsanoğlu her an değişebilir. Şu an böyle düşünüyorum: Çocuk bana uzak. Çocuk sorumluluğunu da istemiyorum ama çocuğun olursa seversin diyorlar, tabii ki severim, ama ben çocuğumun olmasını istemiyorum. Hayatımdan mutluyum, Barış da öyle. Bir birbirimize her şey oluyoruz zaten…” dedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz