Fox TV Ekranlarına Yeni Bir Dizi Daha Geliyor

Fox TV Ekranlarına Yeni Bir Dizi Daha Geliyor

Mia Yapım tarafından yapımcılığı üstlenecek olan romantik komedi dizisi genel olarak aile ve aşk hayatı üzerine kurulu bir hikaye ekseninde ilerleyecek. Fedakarlık gibi kavramların ön planda tutulacağı dizinin oyuncu kadrosunda İlhan Şeşen ve Zuhal Yalçın gibi başarılı isimler de yer alacak.

Kore’de yayınlandığı her bölümü ile büyük bir beğeni toplamayı başaran My Girl adlı dizinin Türkiye uyarlaması olacağı söylenen dizinin ilk iki bölümlük senaryosu Fethi Kantarcı, Saygın Delibaş ve Barkın Şenüren tarafından yazılacak. İlerleyen bölümlerde ise senaryo Verda Pars ve Şeyda Delibaş tarafından kaleme alınacak. Aşk Yalanı Sever dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Düzgünoğlu yer alacak.

Aşk Yalanı Sever Dizisinin Konusu

Koçoğlu otellerinin kurucusu olan Hüseyin Koçoğlu, kalp krizi geçirdikten sonra ölüm döşeğine düşmüştür. Hayata tekrar sarılabilmek için torunu olan Ferit’ten uzun yıllar önce yaşamış olduğu gayrimeşru ilişkiden sonra hayata gelen kızının ölüm haberinden haberdar olmasını sağlayan Ece Öztürk’ü bulmasını ister.

Ferit elinden gelen her şeyi yaparak Ece’nin izini sürmeye başlar. Dedesinin son dileğini yerine getirmek isteyen genç adam adam bu yolda kendisini tamamen çaresiz hissederken karşısına sürpriz bir şekilde Peri Aslan adlı kişi çıkar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz