Kiralık Aşk’ın Yasemin’i Evleniyor!

7 Nisan 2016
Kiralık Aşk’ın Yasemin’i Evleniyor!

Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk romantik ve aşk dolu sahneleri ile gündeme gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Elçin Sangu ve Barış Arduç’un yer aldığı dizide aynı zamanda Sinem Öztürk, Salih Bademci ve Nergis Kumbasar gibi ünlü isimler de yer alıyor. Yayınlandığı her bölüm ile sosyal medyada o günün gündemi haline gelen dizinin yeni bölümü 8 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

41. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin ünlü ve güzel oyuncularından Sinem Öztürk’ün ise gönlünü ünlü bir reklamcıya kaptırdığı ortaya çıktı. Yıldırım aşkı yaşadığı iddia edilen ünlü oyuncunun Mayıs ayında nikah masasına oturacağı söyleniyor. Mayıs ayı aynı zamanda Kiralık Aşk dizisinin tatile gireceği tarih olarak da biliniyor.

Mayıs Ayında Nikah Yapılacak

Rol aldığı bir dizide tanıştığı görüntü yönetmeni olan Bekir Toplar ile büyük bir aşk yaşayan Sinem Öztürk, Bekir Toplar ile olan ilişkisini geçtiğimiz aylarda bitirmişti. Aradan kısa bir süre geçtikten sonra ünlü oyuncunun gönlünü ünlü bir reklamcıya kaptırdığı ortaya çıktı. Sinem Öztürk, evlilik kararını üç gün gibi kısa bir süre içerisinde aldığını söyledi.

İlk kez evlenecek olan Sinem Öztürk, ‘Evlenmiş olmak için asla evlenmem. Mantık evlilikleri bana göre değil. Aşk evliliği yapmak istiyorum.’ şeklinde açıklama yaptı. 

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz