Arka Sokaklar 404. Bölümünde Ekip için Tehlike Büyüyor

admin

Kanal D

1 Haziran 2016

Arka Sokaklar 404. Bölümünde Ekip için Tehlike Büyüyor

İstanbul’un tehlikeli sokaklarında suçluların peşinde koşmakta olan bir polis ekibinin sıra dışı maceralarının anlatıldığı Arka Sokaklar, aynı zamanda sıcak bir aile hayatını da izleyenlere sunuyor. Cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden olan Arka Sokaklar’ın 404. bölümüne ait olan yeni fragmanı da yayınlandı.

Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh gibi isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde Azmi’nin hain planları yine bitecek gibi gözükmüyor. Ekip kendisini bu kez yine tehlike dolu olayların içerisinde buluyor. Kişiler sıralamasında %7.84 reyting ve %21.03 izlenme payı ile geçtiğimiz bölüm en fazla izlenen program olan Arka Sokaklar 3 Haziran Cuma akşamı 404. bölümü ile saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Dizinin son bölümünde ekibimiz geniş çaplı bir patlama hazırlayan şebekenin çökertilmesi için Çevik Kuvvet Özel Tim ekipleri ile birlikte hareket etmeye başlamıştı. Ferruh ve Ayşe ise çevirmeye takılıp durdurulur. Polisler aranan şahıslardan birinin bu araç içerisinde olduğunu anlayınca Nejat kaçmaya başlar. Yapılan kovalamacadan sonra ekip patlama yapmak üzere olan şebekeyi artık yakalamıştır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz