Fox TV’nin Yeni Dizisi No:309 Geliyor!

Fox TV’nin Yeni Dizisi No:309 Geliyor!

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte televizyon kanalları arasında yine büyük bir rekabet ortamı oluşmaya başladı. Birbirleriyle yarışmaya başlayan kanallar yaz aylarına uygun sezon dizilerini tek tek tanıtmaya başladılar. Bu kanallar arasında bugün Fox TV kanalı da No:309 dizisi ile giriş yaptı.

Romantik komedi türünde yayınlanacak olan No:309 adlı dizinin yapımcılığı Gold Film ve Faruk Turgut tarafından üstlenecek. Haziran ayının ortalarında yayınlanacağı söylenen dizinin başrollerinde ise Furkan Palalı ve Demet Özdemir yer alacak.

Güçlü Oyuncu Kadrosu

Aslı Zengin tarafından senaryosu kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosunda daha önce Sihirli Annem ve Akasya Durağı gibi dizilerden tanıdığımız Suat Sungur gibi isimler de yer alacak. Fatma Toptaş, Pelin Ulukşar ve Gökçe Özyol ise dizide yer alacağı kesinleşen diğer isimler arasında yer alıyor.

Romantik komedi türündeki dizilerin yaz aylarında sürekli yayınlanmaya başlaması ise izleyenlerin bu diziye biraz önyargılı bir şekilde yaklaşmasına sebep oluyor. Televizyon kanallarında yeni başlayan dizilerin tamamının romantik komedi türünde olması bu dizinin de sosyal medyada eleştirilmesine yol açıyor. Ancak güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dizinin bu sezon yaz aylarına damga vurması bekleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz