Kertenkele 69. Bölümde Ölüyor mu?

admin

Haberler

10 Haziran 2016

Kertenkele 69. Bölümde Ölüyor mu?

ATV ekranlarında her Cumartesi yayınlanmaya devam eden Kertenkele dizisinde yeni sürprizler ortaya çıkıyor. Kertenkele’nin yeni bölümü yarın akşam saat 20:00’da yayınlanacak. Büyük bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başaran Kertenkele dizisinde bu bölüm Kertenkele’nin ölüm ile burun buruna geleceği sahne büyük bir ilgi gördü.

Dizinin 69. yeni bölümünde Zehra’nın dili adeta tutulma noktasına gelir. Malikanedeki halk ise Zehra’yı tekrar iyileştirebilmek için seferber olurlar. Kertenkele ise artık kendisini aklayacak olan kayıtları ele geçirmek için harekete geçmiştir. Fakat bu kayıtlar başka birisinin eline geçer.

Gizem ise Büşra’ya yakınlaşmaya çalışırken her seferinde başarısız olmaya devam eder. Kara Kemal ise Melis’e olan aşkını kanıtlama çabası içine girmiştir. Melis bu durumdan etkilenmeyince yeni bir plan hazırlamak için kolları sıvar. Kertenkele artık kayıtlara ulaşabilmek için ölüm ile savaşmak zorunda kalacaktır.

Yalçın Şen tarafından yapımcılığı üstlenen ünlü dizinin senaryosunu ise Hakan Kendal ve Kemal Çelik kaleme alıyor. 2014 yılından beri heyecan dolu sahneler ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Kertenkele dizisinin 69. bölümünde Kertenkele’nin kayıtlara ulaşma çabası ve ölüm ile burun buruna gelmesi bakalım ne gibi olayların yaşanmasına sebep olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz