O Hayat Benim 98. Bölümünde İşler Karışıyor

11 Haziran 2016
O Hayat Benim 98. Bölümünde İşler Karışıyor

Fox TV ekranlarının heyecan dolu dizisi O Hayat Benim dizisinin 98. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde cinayet büro amiri Efsun'un dosyalarının karıştırması işlerin de derinleşmesine yol açacak.

2014 yılından beri büyük bir ilgi ile takip edilen dizinin yönetmenliğini Hamdi Alkan üstlenirken, senaristliğini ise Yekta Torun ve Melis Başar üstleniyor. Ceren Moray, Sinan Albayrak ve İclal Aydın gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi yeni bölümü ile nefesleri kesecek.

Bahar Ateş ve Efsun dizinin yeni bölümünde sevdiklerinden ayrılmamak için kendi hayatlarından taviz vermek zorunda kalacaklar. Ateş ise ailesini öldüren tetikçiyi tutmuş olan Edibe Atahan'ın emrini yerine getirmiş olan kişinin Kenan olduğunu öğrenecek.

Ateş'in bütün hayatını sarmaya başlayan intikam ateşi ise sevdiklerinin de bu büyük ateşten etkilenmesine yol açacak. Ateş'in artık güvenecek kimsesinin kalmaması onun yalnızca Efsun'a doğru yönelmesine yol açacak. İkili Ömer olayından sonra artık cinayetin peşine düşmeye karar verirler.

Efsun ile tek bir vücut haline gelen mahalleli artık polise karşı ayakta durmayı öğrenmek zorundadır. Ortadaki cinayet artık mahalle halkının tek sorunu haline gelmiştir.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz