Fox TV’nin Yeni Dizisi: Nolur Ayrılalım

18 Temmuz 2016
Fox TV’nin Yeni Dizisi: Nolur Ayrılalım

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yaz dizileri için çalışmalar hala devam ediyor. Yaz dizileri projeleri arasında dikkat çeken isimler arasında ise Gürgen Öz yer alıyor. Nolur Ayrılalım dizisi oyuncuları arasında ise Aras Aydın, Gürgen Öz, Duygu Karaca ve Hilal Uysun gibi ünlü ve başarılı isimler yer alıyor.

Merakla beklenmekte olan dizinin yapımcılığını ise bugüne kadar Kurtlar Vadisi ve daha pek çok farklı projeye imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav üstleniyor. Dizi sektörünün en büyük isimleri arasına girmeyi başaran Araz Aydın, dizinin bu kadar büyük ilgi görmesinde de büyük bir rol oynuyor.

Dizi Kış Aylarında da Devam Edebilir

Yusuf Ömer Sınav tarafından yönetmenliği üstlenen dizide modern bir Telli Baba olarak görülen Aras'ın hikayeleri konu alınacak. Turgay adındaki televizyon sektörünün önemli isimleri arasında yer alan karakterin televizyon şovu yapmak istemesi eğlenceli anların yaşanmasına da yol açacaktır.

Eğlenceli hikayede Azize ve Aras adlı karakterlerin arasındaki televizyon programında yaşanan olayları da büyük bir ilgi ile izlenecektir. Fox TV ekranlarının yaz sezonu dizilerinden olan Nolur Ayrılalım dizisinin başarılı reyting sonuçları elde etmesi durumunda kış aylarında da yayın hayatına devam edeceği söyleniyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz