Tatlı İntikam Yeni Bölümünde Pelin’e Şok!

17 Temmuz 2016
Tatlı İntikam Yeni Bölümünde Pelin’e Şok!

Kanal D ekranlarının romantik komedi dizisi olan Tatlı İntikam 16. bölümü ile yayınlanmaya hazırlanıyor. Fragmanları ortaya çıkan dizi oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesi ile izleyenleri yine ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Nefes kesen sahneleri ile gündeme gelen dizinin fragmanlarında Ceyda, Sinan'ın mekanını bastıktan sonra Pelin'e saldırıyor.

Bülent ise saldırı olayında araya girerek Pelin'i korumaya çalışıyor. Bu işin burada bitmeyeceğini Ceyda'ya söyleyen Bülent, hain planlar yapan kişilerin peşini bırakmayacağını da söyleyerek ortamdan ayrılıyor. Bu sırada Pelin ise kimliği bilinmeyen bir kişi tarafından etkisiz hale getirildikten sonra kaçırılıyor.

Dedesinden uzun süredir iyi bir haber bekleyen Rüzgar'ı teselli etmek isteyen Pelin, aniden beklemediği bir tepki ile karşı karşıya kalıyor. Rüzgar'ın Pelin 'e ‘Bana sakın dokunma’ demesi ortalığın karışmasına yol açıyor.

Yardım olayına tepkili olan Rüzgar aynı zamanda Sinan'ı da suçlayarak çevresindeki herkesi kendisinden uzaklaştırarak Pelin'i korumaya çalışıyor. Ancak Sinan olanlar karşısında sakin duracak gibi gözükmüyor ve Rüzgar'ı durdurabilmek için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Bu Haberi Dilediğiniz Gibi Paylaşabilirsiniz!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz