Show TV’den Yeni Dizi ‘Ama Arkadaşlar İyidir’

admin

Show TV

18 Temmuz 2016

Show TV’den Yeni Dizi ‘Ama Arkadaşlar İyidir’

Show TV ekranlarına yeni bir dizi projesi daha gelmeye hazırlanıyor. Yaz sezonu dizilerinin en doğru adresi olan Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Ama Arkadaşlar İyidir dizisinin yapımcılığı 03 Medya tarafından üstleniyor. Dizinin yönetmenliği Zeynep Günay Tan tarafından üstlenirken, yönetmenliği ise Deniz Koloş tarafından yapılıyor.

Ekin Atalar tarafından senaryosu yazılan dizinin hikayesinde yolları üniversite hayatında kesişmekte olan beş ayrı gencin öyküsü bulunacak. Ekranlarda ilk kez görülecek olan deneyimli oyuncular da dizinin oyuncu kadrosunda yer alacak.

Genç ve Deneyimli Oyuncu Kadrosu

Dizinin genç ve deneyimli oyuncu kadrosunda Aslı Melisa Uzun, Su Kutlu, İdris Nebi Taşkan ve Hayal Köseoğlu gibi isimlere yer veriliyor. Üniversite hayatını yaşamaya çalışan beş ayrı gencin aileleri ile yaşadıkları, gönül ilişkileri ve dostlukları dizide kaleme alınacak.

15 Temmuz'da çekimlerine başlanan dizinin sürprizler ile dolu olan hikayesi ve müzikleri ise izleyenler tarafından şimdiden büyük bir beğeni toplamış durumda. Ama Arkadaşlar İyidir dizisinin çok yakında Show TV'de başlayacağı söyleniyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz