Game of Thrones’u Ancak 3 Yıl Sonra İzleyebilecek!

admin

Haberler

7 Mayıs 2019

Game of Thrones’u Ancak 3 Yıl Sonra İzleyebilecek!

Dünyanın pek çok yerinde yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Game od Thrones (Taht Oyunları), yeni bölümleriyle gündemi belirlemeye devam ediyor. GoT’un yeni bölümleri reyting listelerinde her seferinde üst sıralarda yer almayı başarıyor. 

Dizinin yeni bölümlerine ait fragmanları, Türkiye’de dahil olmak üzere hemen hemen her ülkede izlenme rekoru kırıyor. GoT hayranları, yalnızca yeni bölümleri ya da fragmanları değil; dizi oyuncularının özel hayatına dair bütün detaylara gözlerini çevirdiler.  İngiliz basınında oyuncuların yaptığı açıklamalar Türkiye’de büyük yankı uyandırıyor. İşte GoT kulislerinde konuşulan magazinsel ipuçları…

Game of Thrones hayranları, yapım şirketinin dizinin son sezonu olduğunu açıklamasının ardından üzüntü ile merak duygusunu birlikte yaşamaya başladılar. Merak dürtüsü en yüksek noktaya ulaşan dizi fanatikleri, Game of Thrones hakkında çıkan bütün haberleri, söylentileri ve iddiaları soluksuz takip etmeye başladılar. Bella Ramsey’in İngiliz basınına yaptı açıklamalar Game of Thrones gündemini yeniden belirledi. Game of Thrones’un son sezonunda en çok dikkat çeken karakterlerden biri olan Lyanna Mormont’a hayat veren Ramsey, oyunculuk yaptığı diziyi 3 yıl sonra izleyebileceğini söyledi. Çarpıcı cümleler ile bütün dikkatleri üzerine çeken Bella Ramsey, dizide zevkle çalıştığını belirtirken henüz bölümlerin bazılarını izleyebildiğine dair samimi açıklamalarda bulundu. 

Bella, Game of Thrones’u Ancak 3 Yıl Sonra İzleyebilecek

Geçen hafta yayınlanan ‘The Long Night’ isimli bölümüyle reyting rekorları kıran Game of Thrones’un çocuk yıldızı Bella Ramsey İngiliz basınına diziyi tamamen izleyemediğini açıkladı. Canlandırdığı Lyanna Mormont karakteriyle izleyicisiyle bulaşan Ramsey; ‘ Dizinin tamamını muhtemel 18 yaşıma girdiğimde izleyebileceğim. Şu ana kadar bölümleri ara ara izledim. Hatta annemle babam izleyebildiğim bölümlerin bazı sahnelerinde bile televizyonun önüne geçerek görmemi engelliyorlar’ dedi.

15 yaşındaki yıldız oyuncu Bella Ramsey, ailesinin dizide canlandırdığı karakterin sert duruşundan dolayı kendisine kısıtlama getirdiğini sözlerine ekledi. Korkunç sahneleri görmesini istemeyen ailesine hak verdiğini belirten Ramsey; ‘ Ailem diziyi şiddet ve cinsellik unsurları nedeniyle izlememi yasakladı. Dizinin son bölümünden bazı sahneleri ve 7. Sezonu izledim. Ailem diziyi izlememe 18 yaşıma kadar yasak koydu ancak ben dizi çekimlerinde çok eğleniyorum. Korkunç görünen sahneleri çekerken herhangi olumsuz etkiyle karşılaşmamam için herkes büyük özveride bulunuyor’ diye konuştu.

Bella Ramsey Kimdir?

Bella Ramsey, oyunculuk kariyerine 2017 yılında CBBC kanalındaki yayınlanan The Worst Witch dizisinde başladı. Ramsey The Worst Witch dizisinde Mildred Hubble isimli başrol karakterine hayat verdi. 30 Eylül 2003 doğumlu olan Bella Ramsey, şu sıralarda HBO fantastik televizyon dizisi olan Game of Thrones’un son sezonuna damga vuran Lyanna Mormont karakterine hayat veriyor. 

Milyonlarca hayranı olan dizini genç yıldızı Bella Ramsey, geçtiğimiz günlerde yayınlanan Game of Thrones’un 8. Sezon 3. Bölümünde diziye veda etti. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz