Thor Saevarsson’dan Ayrıldıktan Sonra Mert Yazıcıoğlu ile Aşk Yaşayan Dilan Deniz Çiçek: “Aşk Emek İster!”

Aleyna

Haberler

5 Mayıs 2023

Thor Saevarsson’dan Ayrıldıktan Sonra Mert Yazıcıoğlu ile Aşk Yaşayan Dilan Deniz Çiçek: “Aşk Emek İster!”

Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz aylarda İzlandalı ünlü yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşıyordu hatta çiftimiz emin adımlarla evliliğe doğru yol alıyordu. Fakat aniden ikili yollarını ayırdı, kısa bir zaman sonra ise Dilan Çiçek Deniz’in kendisi gibi oyuncu olan Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşadığını öğrendik. Çiftimiz dolu dizgin aşklarına devam ederken, sosyal medyada da paylaşımlar yapmayı ihmal etmiyorlar. Geçtiğimiz günlerde omuzundaki bir sağlık sorunu yüzünden ameliyat olan Dilan Çiçek Deniz, ameliyat olmuş ve evinde iyileşme dönemine girmişti.

Bugün ise Mayıs ayı için L’Officiel Türkiye’ye kapağı olduğunu öğrendik güzel oyuncunun. L’Officiel Türkiye dergisi için göz alıcı pozlar veren Dilan Çiçek Deniz, yaptığı açıklamalarla da herkesi şaşırttı. Thor Saevarsson’dan ayrıldıktan sonra Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan oyuncu, “Sevdiğim insanlardan kolay vazgeçmem fakat sevmekten vazgeçtiğim bir nokta olabiliyor” diye konuştu.

Dilan Çiçek Deniz’den Çarpıcı Açıklamalar!

Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu “Aşkın peşinden koşar mısın yoksa çabuk vazgeçenlerden misin?” sorusuna “Sevdiğim insanlardan kolay vazgeçmem fakat sevmekten vazgeçtiğim bir nokta olabiliyor. Bu özelliğim benim için en hem güçlü hem de en zayıf tarafım.İkili ilişkiler zahmetli ve emek, karşılıklı fedakârlık, anlayış ister. Bunu aynı şekilde göremediğim zaman istemesem bile bir şey hissedemiyorum artık.” yanıtını verdi.

Ünlü oyuncu “Bir şey olmak mı; kendin olmak mı?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Deneyimin ve tecrübenin önemini unuttuğumuz bir süreçten geçiyoruz kolektif bir şekilde. Özellikle sosyal medyada ‘tasarlanmış’ suni deneyimleri kopyalıyormuşuz gibi geliyor. Gel gör ki her deneyim bir Instagram karesi, TikTok videosu için gibi sanki. Gerçek tecrübeyi, emek harcamayı, zorlanmayı, zorlamayı unuttuk. Sanırım bu da bu dönemin laneti. Hep bir şey olmak için yola çıkan olmak istediği insana dönüşmeye çalışan ama kendiyle mutlu olmayanların dönemi gibi. Bir şey olmak çabasından ziyade kendi yolunda olmak ve kendin için çabalamak her zaman daha kıymetli.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz