“Gerekirse Simit Yeriz” Açıklamasıyla Gündem Olan Hülya Avşar Atatürk Dizisi Hakkında Konuştu!

Aleyna

Haberler

17 Ağustos 2023

“Gerekirse Simit Yeriz” Açıklamasıyla Gündem Olan Hülya Avşar Atatürk Dizisi Hakkında Konuştu!

Hülya Avşar önceki akşam Tarabya’daki bir restoranda görüntülendi. Kızıyla birlikte yemeğe çıkan Avşar, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Hülya Avşar’a Disney Plus platformunun ‘Atatürk’ dizisini yayınlamama kararı almasıyla ilgili ne düşündüğü de soruldu. Avşar, “Bu çok derin bir konu. Ben çok fazla irdelemedim. Kimseyi yargılamak istemiyorum açıkçası. Atatürk benim kırmızı çizgim. Herkesin de öyledir eminim. Bence bağırıp çağırmanın ya da yorum yapmanın bir işe yaramadığının farkında herkes. Ben öyle düşünüyorum” dedi.

Avşar kızı, “Geçmişte bir açıklamanız vardı. ‘Bu zor dönemlerde gerekirse simit yiyeceğiz’ diye, sosyal medyada tekrar gündem oldu. ‘Simit 10 lira oldu, onu da yiyemiyoruz artık’ diyorlar. Bununla ilgili bir yorumunuz var mı?” sorusu üzerine; “O kadar göreceli bir konu ki. Kimin nasıl aldığına bağlı. Kimin nasıl aldığı da beni hiç bağlamıyor açıkçası. Ben de zengin bir ailenin çocuğu değildim. Her sözümün altında bir tecrübe durumu yatıyor. Herkes aynı geminin içinde yaşıyor. Tekrardan bu konuyu açmak, izah etmek çok zor geliyor bana. Kim ne istiyorsa öyle anlasın, hiç umurumda değil” cevabını verdi.

Muhabirlerin, “Son olarak sizi çok mutlu gördük. Var mı kalbinizi kıpırdatan biri?” sorusuna da yanıt veren 59 yaşındaki Hülya Avşar, şöyle konuştu: “Olmadığı için mutluyum. Olanlara sayıyorum. Gerçekten dünyanın en güzel şeyi özgürlük. Ben bu saatten sonra hayatımda kimseye hesap verecek durumda değilim. Çünkü ben çok güzel aşklar yaşadım. Çok güzel bir gençlik yaşadım. Hiçbir şeyde gözüm kalmadı. O yüzden şu an tadını çıkartıyorum.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz