Hadise, Instagram’da Paylaştığı Bikinili Pozlarıyla Hayranlarının Nefesini Kesti!

Aleyna

Haberler

17 Ağustos 2023

Hadise, Instagram’da Paylaştığı Bikinili Pozlarıyla Hayranlarının Nefesini Kesti!

Yaz aylarına girmemizin ardından ülkemizdeki ünlülerimiz birer birer plajlarda boy göstermeye başladı. Bu isimlerden biri de Hadise oldu, magazincilere bikinili yakalanmak istemeyen ve bu yüzden bazı yerlerde denize dahi girmeyen güzelimiz, magazincilerin yapması gerekeni kendisi yaptı ve Instagram hesabından paylaştığı bikinili fotoğraf ile hayranlarının nefesini kesmeyi başardı! Her ne kadar Exxen’de yayınlanan “O Ses Türkiye Rap” programında jürilik yapsa da, Hadise programın ara verdiği dönemlerde kendini serin sulara atmayı ihmal etmiyor!

Aşktan Yana Yüzü Gülmüyor!

Türkiye’nin en başarılı kadın sanatçılarından olan Hadise, hem şarkılarıyla hem özel hayatıyla konuşulmaya devam ediyor fakat güzel şarkıcının özel hayatı, kariyeri kadar başarılı ilerlemiyor. Hatta kendisi de bunu kabul ediyor! Geçtiğimiz aylarda katıldığı bir ödül töreninde, yeni şarkısı “Feryat” ile ödül alan Hadise, konuşma yaparken eski eşi Mehmet Dinçerler’e göndermeyi ihmal etmemişti.

Anlaşılan güzel şarkıcının eski evliliği, onda derin yaralar bırakmış! Hadise, ödül konuşmasında eski eşi Mehmet Dinçerler’e gönderme yapmaktan geri durmamıştı; “2022 benim için ilginç bir yıldı, değişikti… Feryat benim gibi bir aşk kadını için çok doğru bir şarkı oldu. Okyanuslara açılmak isteyen, hayal kırıklığı yaşayıp sonra kıyıya vuran aşıkların hikayesi diyebilirim. Bu konuda galiba ben çok şanslı değilim.”

Hadise Bikinisiyle Nefesleri Kesti!

Aşk hayatında yaşadığı şanssızlıklardan sonra kendini kariyerine adayan Hadise, son zamanlarda kimseyle anılmıyor! Hatta güzel şarkıcıyı çoğu zaman dışarlarda bile göremiyoruz, hiçbir magazincinin yakalayamadığı Hadise, geçtiğimiz gün tatilde görüntülenmiş ancak magazincilerin kendisini bikinili çekmesini istemediği için denize girmemişti.

Bugün ise güzel şarkıcımız magazincilerin görevini yerine getirerek bikinili fotoğrafını Instagram’dan hesabından paylaşmaktan geri durmadı. Instagram hesabından paylaştığı bikinili fotoğraf ile hayranlarının nefesini kesmeyi başardı!

blank

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz